Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7138
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dąbrowica: Kto to podrzucił?

Środa, 8 stycznia 2020, 7:12
Aktualizacja: Piątek, 10 stycznia 2020, 9:32
Autor: KED
Dąbrowica: Kto to podrzucił?
Fot. Czytelnik
Zdjęcia pokazujące kolejne nielegalne wysypisko śmieci na terenie gminy Mysłakowice przesłał do nas pan Paweł (dane do wiadomości redakcji).

Na pryzmach śmieci można znaleźć foliowe torby, różne opakowania, ale także starą walizkę oraz lodówkę. Dzikie wysypisko odpadów znajduje się w rejonie kościoła w Dąbrowicy. Śmieci leżą obok drogi do Wojanowa.

Na terenie gminy mamy kilka takich miejsc, najczęściej położonych pod lasem, gdzie ktoś podrzuca odpady - mówi zastępca wójta gminy Mysłakowice Grzegorz Truchanowicz. - Są one między innymi na Czerwonym Dworku w Mysłakowicach oraz w Wojanowie - Bobrowie. Staramy się je na bieżąco sprzątać. W przypadku wysypiska w Dąbrowicy, to znajduje się ono na gruncie prywatnym. Dlatego podejmiemy postępowanie administracyjne, aby zobowiązać jego właściciela do wywiezienia śmieci. Jednocześnie chcę przypomnieć, że nasi mieszkańcy mogą bezpłatnie wywieźć odpady, jak gruz, stare meble i sprzęt RTV i AGD do PSZOK w Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami w Kostrzycy - przypomina zastępca wójta.

Twoja reakcja na artykuł?

3
6%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
14
26%
Złości
33
62%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group