Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 3987
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 30 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:45
Autor: kmp

<b>Karpacz, ul. Obrońców Pokoju</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 27-letniego mieszkańca Karpacza poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności w wymiarze 50 dni wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 52-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby poszukiwanego na podstawie nakazu przyjecia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy.

<b>Karpacz, ul. Karkonoska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat 126p 52 letniego mieszkańca Karpacza, który kierował w stanie nietrzeźwości – 0,6 promila.

<b>Karpacz, ul. Obrońców</b>
Policjanci zatrzymali 47-letniego obywatela USA, który kierował samochodem marki Opel Astra w stanie nietrzeźwości – 1,10 promila.

<b>Kostrzyca, ul. Jeleniogórska</b>
20-letnie mieszkaniec Bukowca kierując samochodem marki Ford Fiesta nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki VW Passat kierowanym przez mieszkańca Wałbrzycha. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>Jelenia Góra, ul. Wiejska
Policjanci zatrzymali 54 –letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości -1,5 promila.

<b>Jelenia Góra skrzyżowanie ulic Wolności i Powstańców Śląskich</b>
29-letni mieszkaniec Jeleniej Góry kierując samochodem marki Opel Kadet będąc w stanie nietrzeźwości -1,34 promila nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerzystą. Poszkodowany z ogólnymi potłuczeniami został zabrany do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group