Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3985
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Wtorek, 13 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:33
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Traugutta</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Narkotyków Sekcji Kryminalnej i Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w toku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku: 42, 41 i 43 lata. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do wymienionych mężczyzn policjanci znaleźli 42 działki polskiej heroiny, prekursory do jej produkcji oraz inne przedmioty służące do wyrobu przedmiotowych narkotyków. Sprawców osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Karkonoska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 17-letniego mieszkańca Karpacza. Jest on sprawcą kradzieży z włamaniem do jednego z warsztatów w budowie w Karpaczu, skąd ukradł specjalistyczne narzędzia do obsługi skuterów śnieżnych. Łączna suma strat 3000 zł na szkodę mieszkańca Karpacza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 190 §1 kk, 284§2 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali 33-letniego jeleniogórzanina, który w stanie nietrzeźwości – 1,54 promila alkoholu jadąc z nadmierną prędkością pojazdem marki Seat Ibiza wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Wolności w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Elsnera</b>
Policjanci zatrzymali 54-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,56 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Moniuszki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Audi 50-letniego jeleniogórzanina, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,14 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group