Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 5772
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Poniedziałek, 19 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:13
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, skrzyżowanie ulic Moniuszki i Karłowicza</b>
Kierujący samochodem marki Skoda Favorit 45-letni jeleniogórzanin podczas wyprzedzania potrącił jadącego rowerem 54-letniego mężczyznę. W wyniku potrącenia rowerzysta doznał obrażeń ciała w postaci złamani panewki lewego stawu biodrowego i pozostał w szpitalu w Jeleniej Górze. Kierujący trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Podwale</b>
Nieznany kierujący samochodem marki Fiat Cinquecento na przejściu dla pieszych potrącił 50-letniego jeleniogórzanina i odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji. Wskutek potrącenia pieszy doznał złamania kości strzałkowej lewej nogi i został hospitalizowany. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Obrońców Pokoju</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Fiat 126p, 20-letniego jeleniogórzanina, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,28 promila.

<b>Szklarska Poręba, ul. Gimnazjalna</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za czyn z artykułu 190§1 kk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group