Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6510
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Sobota, 24 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:53
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Okrzei</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 158§1 kk, art.157§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Oskara Langego</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 46-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna włamał się do jednego z garaży w Jeleniej Górze, skąd zamierzał ukraść znajdujące się tam przedmioty. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został spłoszony przez pokrzywdzonego i uciekł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Karola Miarki</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,38 promila.

<b>Jeżów Sudecki</b>
Funkcjonariusze Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, że 61-letni jeleniogórzanin po uprzednim uszkodzeniu zamka w drzwiach samochodu marki Fiat Cinquecento oblał wnętrze samochodu nieustaloną cieczą powodując starty w kwocie nie mniejszej niż 3000 zł na szkodę właścicielki. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault 24-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres dwóch lat, tj. od 28.04.2004 roku do 28.04.2006 orzeczony prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Wobec sprawcy tego czynu zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

<b>Jelenia Góra</b>Jelenia Góra, ul. Pocztowa
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości -1,12 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group