Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 9117
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Wtorek, 17 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:57
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Marii Curie-Skłodowskiej</b>
Dwie nieznane kobiety podając się za pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej weszły do mieszkania 85 letniej mieszkanki Jeleniej Góry, po czym wykorzystując jej nieuwagę ukradły jej pieniądze w kwocie 700 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>
Jelenia Góra ul. Wyszyńskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Passat Łukasza D. lat 22 zam Niemcy, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,6 promila).

<b>
Jelenia Góra, Osiedle Robotnicze</b>
Policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat 126p Pawła S. lat 26 zam. Jelenia Góra, który kierował pomimo prawomocnego orzeczenia Sądu Grodzkiego zakazującego wymienionemu prowadzenia pojazdów do 17.06.2005 roku.

<b>
Kostrzyna, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volvo Krzysztofa P. lat 37 mieszkańca gminy Stara Kamienica, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>
Kowary, ul. Franciszkańska</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali Mariusza W. lat 26 mieszkańca Kowar, który posiadał 4 działki marihuany. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>
Jelenia Góra ul. Grunwaldzka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę Konrada K. lat 20 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości ( 1promil).

<b>
Jelenia Góra ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Ryszarda S. lat 59 bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o to, że w dniu 14.05.2005 roku w Jeleniej Górze na ul. Jana Pawła II w stanie nietrzeźwości kierował rowerem (2,20 promila).

<b>
Jelenia Góra ul. Skłodowskiej</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Wojciecha B. lat 29 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy za oszustwo.

<b>
Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali Mirosława N. lat 49 mieszkańca Brzegu Dolnego poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołowie na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group