Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 10316
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Poniedziałek, 16 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:58
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka </b>
Kierujący samochodem marki Mazda 26-letni mieszkaniec Jeleniej Góry z nieustalonych przyczyn najechał na tył samochodu marki VW Bora, którym jechał mieszkaniec Jeleniej Góry. W wyniku tego zdarzenia kierowca VW Bora doznał obrażeń kręgosłupa i został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Zgorzelecka </b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali nieletniego Marcina K. lat 16 zam. Jelenia Góra, który jest sprawcą kilkunastu kradzieży z włamaniem do altanek działkowych na terenie Osiedla Zabobrze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Kilińskiego </b>
Policjanci zatrzymali Stanisława Ł. lat 43 bez stałego miejsca zamieszkania , który posiadł 10 działek polskiej heroiny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza </b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Santa lat 55 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0, 79 promila).

<b>Karpacz ul. Bolesława Prusa </b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego z Komisariat Policji w Karpaczu w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali 46 letniego mieszkańca Olkusza Waldemara B., który ukradł piłę motorową o wartości 1800 zł na szkodę mieszkanki Karpacza. Sprawca po wykonaniu czynności został zwolniony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra </b>
Na wniosek Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Andrzeja S. lat 51 podejrzanego o to, że w dniu 11 maja br w Janowicach Wielkich rozbitą butelką uderzył w twarz swojego kolegę. Mężczyzna został zobowiązany do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group