Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6048
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KPSW zaprasza uczniów na ciekawe zajęcia

Czwartek, 9 lutego 2017, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2017, 7:19
Autor: Mikołaj Bachur
Jelenia Góra: KPSW zaprasza uczniów na ciekawe zajęcia
Fot. Mikołaj Bachur
W Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej na Wydziale Przyrodniczo–Technicznym odbyło się wczoraj (8.02) spotkanie. Gośćmi byli uczniowie ze zgorzeleckiego liceum.

Celem spotkania było zapoznanie licealistów z ofertą programową kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna (studia inżynierskie) oraz stworzenie okazji do wykazania się nabytą dotąd wiedzą i umiejętnościami, przy jednoczesnym poznaniu wcześniej nieznanych możliwości zastosowania informatyki i techniki. Było o jedno ze spotkań w ramach „Indywidualnych drzwi otwartych”, które wykładowcy KPSW organizują dla szkół.

Wszystkie informacje dotyczące zajęć są dostępne na stronie www.kpswjg.pl Wydziału Przyrodniczo-Technicznego. – Każda ze szkół może wybrać zajęcia, wykład, warsztaty, które im najbardziej odpowiadają i przyjechać do nas - mówi dr Beata Laszkiewicz, kierownik Zakładu Edukacji Techniczno-Informatycznej.
Wczorajsze zajęcia odbywały się w dwóch grupach po 20 osób. Jedne prowadził dr inż. Damian Dudek z projektowania stron internatowych, a drugie, z algorytmiki i programowania – dr Beata Laszkiewicz pod tytułem „Dzielić i zwyciężać albo jak szybko pokroić szczypiorek i nie tylko”.

Wydział Przyrodniczo-Techniczny na KPSW, w ramach projektu, proponuje wiele wykładów otwartych z algorytmiki i programowania, bazy danych, tworzenia stron internetowych, mechaniki i nawet zajęcia biznesowe.

Zajęcia są bardzo interesujące i nie ma problemu, żeby w nich uczestniczyć. – Wystarczy napisać maila: laszkiewicz@kpswjg.pl - mówi dr Beata Laszkiewicz, współorganizatorka „Indywidualnych drzwi otwartych” na jeleniogórskiej KPSW.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group