Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2464
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Odnaleźli Mercedesa

Środa, 28 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:39
Autor: kmp
W dniu 26 bm funkcjonariusze Grupy Samochodowej Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Sekcji Kryminalnej KP I w wyniku realizacji sprawy operacyjnej w Dziwiszowie w stodole należącej do 53-letniego mężczyzny, którą to wynajmował 33-letniemu mieszkańcowi Komarna odnaleźli samochód osobowy Mercedes 190 koloru kremowego z uszkodzoną stacyjką, wyciętym polem numerowym nadwozia oraz tablice rejestracyjne niemieckie.

Jak ustalono tablice te należą do skradzionego samochodu marki Skoda Fabia. Auto to zostało utracone w nocy z 6 na 7 maja br. w Jeleniej Górze. Dodatkowo policjanci znaleźli pocięte elementy karoserii należące do Skody Fabia.
W Dziwiszowie przy drodze leśnej prowadzącej do starych zabudowań po byłym PGR policjanci odnaleźli pocięty tył samochodu Mercedes 124 wraz z ubraniami do jazdy konnej.

Uszkodzony samochód wraz z rzeczami najprawdopodobniej został skradziony w dniu 31 sierpnia br z terenu stadniny koni na terenie gminy Janowice Wielkie, których właścicielem jest obywatel Niemiec. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group