Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7399
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Jelenia Góra

Piątek, 30 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 7 stycznia 2006, 15:47
Autor: kmp

Dąbrowica, ul. Szlak Kolejowy

Na szlaku kolejowym Jelenia Góra- Dąbrowica najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej powstał pożar w elektrowozie ciągnącym skład pociągu osobowego relacji Jelenia Góra – Wrocław Główny. Maszynista 56-letni jeleniogórzanin trzeźwy Mężczyzna zatrzymał pociąg i opuścił lokomotywę. Wskutek tego zdarzenia maszynista lekko zatruł się substancjami wydzielonymi ze spalonej izolacji.

Został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze. Pożar ugaszony przez Straż Pożarną. Elektrowóz zabezpieczono do szczegółowych badań. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo- Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Stara Kamienica

Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikiem jednej z firm na terenie gminy Stara Kamienica w pościgu zatrzymali 24-letniego mieszkańca jednej z miejscowości tej gminy, który był zatrudniony w tym podmiocie. Mężczyzna ukradł z hali produkcyjnej mienie o wartości nie mniejszej niż 7000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 1000 zł i zajęcie mienia (pieniędzy) w kwocie 2000 zł wobec 40 –letniego obywatela Czech, który w dniu 27 bm w Jeleniej Górze jechał samochodem w stanie nietrzeźwości. Ponadto mężczyzna posiadał bez wymaganego pozwolenia pistolet gazowy.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 22-letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o to, że w dniu 23 bm w Kowarach udzielił 25-letniemu mężczyźnie, również mieszkańcowi Kowar 4 działki amfetaminy.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 29-letniego mieszkańca Karpacza podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu marki Daewoo Lanos w nocy z 22 na 23 lipca 2005 roku w Karpaczu na ulicy Kolorowej na szkodę mieszkańca Częstochowy.

Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka

Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości. 39-latek miał 3,04 promila, a drugi mężczyzna miał 1,82 promila.

Mysłakowice, ul. Jeleniogórska

Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,76 promila.

Piechowice, ul. Kolejowa

Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego listem gończym wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 286§1 kk, artykułu 270 §1 kk.

Zachełmie

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn, który w dniu 29 kwietnia 2005 roku nie powrócił z przepustki w odbywaniu kary pozbawienia wolności udzielonej mu w Areszcie Śledczym

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group