Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 15789
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Jechał mimo zakazu

Czwartek, 15 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:27
Autor: kmp
Funkcjonariusze prewencji z Komisariatu Policji w Kowarach na ulicy Rejtana w dniu 13 bm zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego mieszkańca tej miejscowości.

51-latek jechał motorowerem w stanie nietrzeźwości. Miał 1,46 alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna ma orzeczony prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w okresie od 23.07.2005 roku do 23.07.2009 roku.

Mężczyznę umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Za naruszenie sądowego zakazu grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
462
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group