Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5719
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Handlowali i produkowali polską heroinę

Środa, 14 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:32
Autor: kmp
W dniu 12 września br funkcjonariusze Zespołu ds. Narkotyków Sekcji Kryminalnej i Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w toku częściowej realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku: 42, 41 i 43 lata.

42-latek podejrzany jest o posiadanie polskiej heroiny w ilości 10 działek oraz o udzielanie innemu mężczyźnie tego narkotyku w okresie od 2001 – 2002 każdorazowo po jednej działce.
41-letni jeleniogórzanin podejrzany jest o udzielanie polskiej heroiny, przy czym przestępstwo to popełnił w warunkach „recydywy.”
Natomiast 43-latkowi postawiono zarzut udzielania różnym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kilkuset działek polskiej heroiny oraz zarzut produkcji tego środka odurzającego.

Ponadto w miejscu zamieszkania u tego mężczyzny w wyniku przeszukania policjanci znaleźli prekursory w postaci bezwodnika kwasu octowego oraz inne przedmioty służące do wyrobu przedmiotowych narkotyków.
Sprawców osadzono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze. Sprawa jest rozwojowa. Planowane są kolejne zatrzymania.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
555
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
11%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
49%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dziś dzięki systemowi zmieniają świat
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
 
Kultura
Jelenia Góra i Karkonosze na 1 miejscu w Polsce!
 
Karkonosze
W Szklarskiej Porębie nie ma żadnych zakazów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group