Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5406
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Handlowali i produkowali polską heroinę

Środa, 14 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:32
Autor: kmp
W dniu 12 września br funkcjonariusze Zespołu ds. Narkotyków Sekcji Kryminalnej i Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w toku częściowej realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku: 42, 41 i 43 lata.

42-latek podejrzany jest o posiadanie polskiej heroiny w ilości 10 działek oraz o udzielanie innemu mężczyźnie tego narkotyku w okresie od 2001 – 2002 każdorazowo po jednej działce.
41-letni jeleniogórzanin podejrzany jest o udzielanie polskiej heroiny, przy czym przestępstwo to popełnił w warunkach „recydywy.”
Natomiast 43-latkowi postawiono zarzut udzielania różnym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kilkuset działek polskiej heroiny oraz zarzut produkcji tego środka odurzającego.

Ponadto w miejscu zamieszkania u tego mężczyzny w wyniku przeszukania policjanci znaleźli prekursory w postaci bezwodnika kwasu octowego oraz inne przedmioty służące do wyrobu przedmiotowych narkotyków.
Sprawców osadzono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze. Sprawa jest rozwojowa. Planowane są kolejne zatrzymania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group