Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3392
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kowary promują się

Sobota, 25 sierpnia 2018, 6:29
Aktualizacja: Niedziela, 26 sierpnia 2018, 7:16
Autor: WAC
Kowary: Kowary promują się
Fot. UM Kowary
W sieci na kanale KowaryPL w serwisie internetowym youtube można już oglądać dwa pierwsze filmy z nowej kampanii promocyjnej Kowar pn. „Aktywne Kowary, aktywni kowarzanie”. Kinowa premiera odbyła się w połowie sierpnia w kowarskim "Kinie za Rogiem".

Cykl opowiada o sportowej aktywności kowarzan oraz pokazuje uroki Kowar i najbliższej okolicy miasta. Pierwszy z filmów dotyczy uprawiania biegów górskich. Występują w nich aktywiści z lokalnej grupy Kowary Biegają. Główną bohaterką jest pani Katarzyna, która poza biegową pasją, o której z sympatią opowiada, uczy matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Drugi z filmów pokazuje loty na paralotniach. Bohaterami są panowie: Jacek, Tomasz i Krzysztof - członkowie Karkonoskiego Klubu Paralotniowego, którzy mówią o swoim zamiłowaniu do latania.

- W najbliższym czasie planujemy realizację kolejnych odcinków tego "aktywnego cyklu" – mówi kierownik Referatu Promocji w Urzędzie Miasta w Kowarach Andrzej Weinke. - A ponieważ zbyt szybko nie zabraknie nam rozmaitych sportowych aktywności, którymi z pasją zajmują się kowarzanie, to plany mamy ambitne.

Filmy zostały zrealizowane na zlecenie Gminy Miejskiej Kowary przez Rafała Musiałka z M.Brothers Studio. Autor filmów jest mieszkańcem Kowar, a wszystkie osoby które wystąpiły w tych produkcjach są związane z tym miastem.

Twoja reakcja na artykuł?

21
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group