Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4308
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowarski Park Miniatur i świątynia Wang w Karpaczu najpiękniejszymi atrakcjami Polski

Wiadomości: REGION KRAJ
Sobota, 24 marca 2012, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: Accipiter
Model światyni Wang w kowarskim Parku Miniatur.
Fot. RED
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach oraz drewniany kościół parafii ewangelicko–augsburskiej w Karpaczu znalazły się wśród dwunastu Top Atrakcji w kraju wg Krajtroterów z portalu społecznościowego PolskieSzlaki.pl.

Wczoraj (w piątek, 23 marca) zakończyła się półroczna zabawa w portalu PolskieSzlaki.pl, największym społecznościowym przewodniku po Polsce, powstałym jako kompleksowa krajowa informacja turystyczna.

Głosowanie miało na celu wyłonić Top Atrakcję Polski, czyli najpiękniejszą atrakcję turystyczną w Polsce zdaniem użytkowników serwisu - Krajtroterów. W rankingu najpiękniejszych miejsc w kraju najpierw odbywały się eliminacje do poszczególnych kategorii. Następnie w głosowaniu wyłonieni zostali zwycięzcy z poszczególnych kategorii i w Wielkim Finale złożonym z dwunastu najpiękniejszych atrakcji.

W kategorii najpiękniejszy Park Rozrywki zwyciężył Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach, którego inwestorem, pomysłodawcą i właścicielem jest Marian Piasecki. Natomiast w kategorii najpiękniejsza świątynia triumfowała świątynia Wang w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group