Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8824
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Kotki Psotki”, czyli nowy żłobek przy ul. Groszowej

Środa, 11 stycznia 2012, 8:35
Aktualizacja: 16:05
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: „Kotki Psotki”, czyli nowy żłobek przy ul. Groszowej
Fot. Organizator
Od minionego poniedziałku na terenie Jeleniej Góry otwarty został nowy żłobek. „Kotki Psotki” bo taką nosi nazwę , funkcjonuje w nowym budownictwie przy ulicy Groszowej 22a. Placówka spełnia wszystkie kryteria bezpiecznej i właściwej opieki nad najmłodszymi dziećmi.

Nowy żłobek otworzyła Klaudia Wąsowicz z Jeleniej Góry. Nowa placówka ma dużo miejsca do zabawy, bo sama sala zabaw liczy około 100m2! Jest też sypialnia, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze niedostępne dla dzieci. Przy wejściu znajduje się również szatnia. Pani Klaudia zadbała o bezpieczeństwo dzieci. W lokalu zamontowane są bramki bezpieczeństwa, osłonki na gniazdka elektryczne, a meble są przyjazne dla najmłodszych. Dzieci śpią w łóżeczkach i kojcach, w łazience znajduje sie specjalny przewijak. Dla niemowlaków pani Klaudia zakupiła leżaczki z pasami bezpieczeństwa. Bardzo dokładnie wybierała też zabawki.

- W stworzeniu Klubu Malucha „Kotki Psotki” pomogła mi determinacja swoja i przyjaciół, oraz ogromna miłość do dzieci! Szczegółowo rozeznałam się w temacie tworzenia i prowadzenia takich placówek, wykonałam mnóstwo wywiadów w środowisku rodziców z Jeleniej Góry i okolic i przekonałam się, że nie ma na co czekać. Chodź nie było łatwo znalazłam idealny lokal, uposażyłam placówkę w odpowiedni sprzęt, zabawki i meble, rozpoczęłam intensywną reklamę w internecie i rozdzwoniły się telefony. Już po pierwszych dniach udało nam się zyskać zaufanie i sympatię wielu rodziców. Mieliśmy też "Dni otwarte" w Kotkach Psotkach, które umożliwiły zapoznanie się rodzicom z nową placówką. Dzieci chętnie rozpoczynały zabawę, jednak niechętnie wychodziły z placówki, bo tak im się spodobało! – mówi Klaudia Wąsowicz, właścicielka żłobka.

Do klubu malucha przyjmowane są dzieci w wieku od sześciu miesięcy. W opiece nad pociechami pani Klaudii pomaga wykwalifikowana opiekunka. Nad maluchami zawsze czuwają dwie panie. Właścicielka zapewnia, że przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, personel zostanie zwiększony o odpowiednią liczbę opiekunek.

- Już po pierwszym dniu zauważyć można było, że dzieci w "Kotkach Psotkach" czują się bardzo dobrze. Pani Klaudia przyciąga dzieci jak magnes, od razu widać pasję i miłość z jaką podchodzi do swojej roli. Przyjazny klimat wprowadzają również przepiękne wizerunki znanych i lubianych postaci z bajek namalowane na ścianach w sali zabaw. Naprawdę całe pomieszczenie robi wrażenie nie tylko na maluszkach! Jak dla nas Klub Malucha Kotki Psotki staje na najwyższym podium placówek opiekuńczo-wychowawczych w Jeleniej Górze - mówi jedna z mam.

Osoby zainteresowane współpracą z Kotkami Psotkami mogą osobiście skontaktować się z właścicielką placówki przy ul. Groszowej 22a (wjazd od ulicy Wolności za Biedronką), lub telefonicznie pod numerem telefonu: 500 450 811. Więcej informacji znajduje się również na stronie www.kotki-psotki.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group