Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8288
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncerty w parku, czyli lato z muzyką

Sobota, 4 sierpnia 2018, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 12:46
Autor: ZTA
Jelenia Góra: Koncerty w parku, czyli lato z muzyką
Fot. Użyczone/ZTA
Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprasza na cykl letnich koncertów, które odbywają się w każdą niedzielę lipca i sierpnia w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

W najbliższą niedzielę (tj. 5 sierpnia) wystąpi "Zámecke saxofonové kvarteto Josefa Źemličky" (saksofon tenorowy, sopranowy, altowy i barytonowy). Kwartet zachwyci swoim wykonaniem muzyki klasycznej oraz nowoczesnej. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00.

W kolejną niedzielę (tj. 12 sierpnia), również o godzinie 16.00 prawdziwą ucztę dla melomanów przygotuje orkiestra dęta - Semilská 12. Zespół zaprezentuje słuchaczom czeski repertuar klasyczny.

A w dniu 26 sierpnia w Parku Zdrojowym odbędzie się WIELKI FINAŁ, podczas którego muzyczną pogawędkę odbędą aż dwa znakomite zespoły na dwóch scenach – i to w tym samym czasie! Zagrają: czeska orkiestra dęta - Táboranka z Košťálova oraz jeleniogórski zespół instrumentów dętych - Jelonka Brass Band. Tradycyjnie - początek koncertu o godzinie 16.00.

Projekt „LETNIE KONCERTY PROMENADOWE – POLSKO-CZESKI POJEDYNEK MUZYCZNY” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 – 2020, oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa przy wsparciu z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
194
Nigdy
21%
Rzadko
41%
Czasami
24%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group