Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5441
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert uczniów „Norwida” w Teatrze Zdrojowym

Czwartek, 12 marca 2015, 7:15
Aktualizacja: 7:18
Autor: Mea
Jelenia Góra: Koncert uczniów „Norwida” w Teatrze Zdrojowym
Fot. Organizator
Już jutro (13.03) o godz. 18.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji odbędzie się koncert muzyki filmowej „W starym kinie”, w wykonaniu uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze oraz licytacja atrakcyjnych przedmiotów. – Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na stypendia dla najlepszych uczniów oraz doposażenie pracowni – informuje Iwona Kumek, dyrektor szkoły. Wstęp kosztuje 15 zł.

Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, więc trzeba spieszyć się z zakupem biletów. Spektakl muzyczny opracowali nauczyciele: Ryszard Grzywacz – opiekun literacki, Renata Kryńska – opiekunka muzyczna oraz Justyn Bilski – współautor. Wystąpi w nim ok. 40 uczniów, którzy będą nie tylko śpiewać znane piosenki z filmów, ale również odgrywać scenki.

- Zapraszamy także na aukcję. Będzie można wylicytować piękne obrazy malowane przez mamę jednego z uczniów, płyty jazzowe Marka Napiórkowskiego, który jest absolwentem „Norwida” oraz jego żony Doroty Miśkiewicz, czy piłkę z autografem Włodzimierza Lubańskiego oraz gadżety reklamowe Miasta Jelenia Góra, przekazane przez kolejnego absolwenta naszej szkoły - przewodniczącego Rady Miasta Leszka Wrotniewskiego – mówi Iwona Kumek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group