Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7510
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert charytatywny dla pogorzelców z Podgórzyna

Piątek, 20 lutego 2015, 9:55
Aktualizacja: 15:13
Autor: Angela
Jelenia Góra: Koncert charytatywny dla pogorzelców z Podgórzyna
Fot. Angela
Już dzisiaj (20 lutego) o godzinie 17.00 w Klubie Muzycznym Orient Express odbędzie się koncert charytatywny dla pogorzelców z Podgórzyna. Dom tej rodziny spłonął niemal doszczętnie.
Specjalnie dla nich podczas koncertu wystąpią młodzi artyści, którzy chcą wspomóc poszkodowanych w pożarze. Na tym koncercie nie może Was zabraknąć!

Swoją obecność z ramienia Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Góry zapowiedziała grupa prowadzona przez Renatę Kryńską: Nadia Książczyk, Ewa Kobielska, Kasia Kasprzak, Natalia Droń, Kamil Pomykała, Sławek Wyłup i Adam Jęczmyk.

Wieczór uświetni również koncert zespołu „Bądź ciszą” oraz Anna Kosa i Marcin Sweklej z zespołu „W tym sęk”. Nie zabraknie także duetu - Marka Witkowskiego i Julity Halamy. Na scenie pojawią się też: Weronika Korkosz, Gabi Kowalewska, Andżelika Soliło, Natalia Lis i Wojciech Zarówny. W finale wystąpi zespół Szyszaki.

- W imieniu całej ekipy Orient Expressu, organizatorów oraz rodziny, chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy pragną tego dnia zaangażować się w koncert. Cieszymy się, że tak wielu młodych artystów odpowiedziało na nasz apel. Serdecznie podziękowania także dla Tadeusza Tomalaka za to, że z własnej inicjatywy zadba o nagłośnienie koncertu – mówi Alicja Dusińska z Orient Expressu.- Wiemy, że zawsze można na was liczyć. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszego miasta docenią to i również zaszczycą nas swoim licznym przybyciem. Każda pomoc się liczy – dodaje organizatorka.

Patronat medialny nad koncertem charytatywnym dla pogorzelców z Podgórzyna objęła Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1048
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group