Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8122
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Komfortowo do pracy

Piątek, 6 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 20:35
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra.

   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra. </b>

         Jeden z pojazdów już został kupiony i jeździ do Karpacza i Szklarskiej. Kolejne trafią na drogi powiatu jeleniogórskiego jeszcze przed rozpoczęciem letniego sezonu turystycznego.
- To rewelacyjnie, bo do Karpacza jeżdżą najbardziej obskurne autobusy - mówi Aneta Jędrzejewska, licealistka, która prawie codziennie dojeżdża do Jeleniej Góry do szkoły.
- Nie da się wymienić całego taboru od ręki, ale wysłużone auta będą powoli odchodziły do lamusa - zapewnił Paweł Karmelita.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1290
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group