Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 3727
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne komitety odkryły karty: RZJG, PSL, SLD, Siła Mieszkańców

Niedziela, 12 października 2014, 8:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 października 2014, 11:36
Autor: Przemek Kaczałko
Znamy już kolejne listy kandydatów do Rady Miasta Jeleniej Góry. Poniżej prezentujemy ubiegających się o mandat kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego, "Razem Zmieniamy Jelenią Górę" Marcina Zawiły, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także "Siły Mieszkańców".

Kandydaci komitetu PSL:
Okręg nr 1:
1. Teresa Maria Smolińska
2. Jerzy Tadeusz Wojtaszek
3. Marek Leszek Majcher
4. Aleksandra Sroka
5. Zbigniew Zawadzki
6. Eugeniusz Mieczysław Orzech
7. Violetta Anna Sługocka
8. Andrzej Władysław Szargawiński
9. Irena Zając
10. Piotr Adam Kuncewicz.

Okręg nr 2:
1. Artur Marcin Janas
2. Irena Mroczek
3. Elżbieta Irena Bujak
4. Jan Zenon Herbut
5. Anna Dorota Chocimska-Ogórek
6. Andrzej Stanisław Wójcik
7. Roman Julian Czarnecki
8. Marlena Ewa Przybylska-Karko
9. Stanisław Jan Krasuski
10. Anna Maria Toporowska
11. Andrzej Krzysztof Girżda.

Okręg nr 3:
1. Adam Kubicki
2. Lidia Ewa Popowska
3. Waldemar Jan Dudek
4. Wiesława Bożena Siemaszko-Zielińska
5. Maria Kaszowska
6. Paweł Łukasz Drapiej
7. Izabela Korzon
8. Maria Małgorzata Huk
9. Adam Lesław Smoliński.

Okręg nr 4:
1. Barbara Anna Pawłowicz
2. Remigiusz Ślusarski
3. Olga Bustowska
4. Ewa Magdalena Bujak
5. Maria Jolanta Jeżowska
6. Tadeusz Franciszek Czapor
7. Teresa Wiesława Majchrzak
8. Krzysztof Eugeniusz Skłodowski.

Kandydaci komitetu Marcina Zawiły "Razem Zmieniamy Jelenią Górę":
Okręg nr 1:
1. Danuta Wójcik
2. Michał Guz
3. Zofia Maria Opacka
4. Zygmunt Stanisław Jankowski
5. Marek Oleksy
6. Lucyna Anna Musiał
7. Rafał Borowiec
8. Krystyna Wanda Stefańska
9. Mateusz Leszek Malinowski
10. Marcin Piotrowski
11. Barbara Wiesława Mandrak
12. Jan Smolira.

Okręg nr 2:
1. Anna Maria Łabaziewicz
2. Alicja Dusińska
3. Mirosława Dzika
4. Irena Trelka
5. Urszula Maria Krzewińska
6. Piotr Aleksander Klementowski
7. Wojcich Jerzy Łużniak
8. Robert Zbigniew Wachel
9. Joanna Urszula Demkowicz
10. Michał Dariusz Szczepaniak
11. Mariusz Sebastian Burakowski
12. Tomasz Franciszek Kędzia.

Okręg nr 3:
1. Jerzy Lucjan Łużniak
2. Stanisław Jan Dziedzic
3. Marek Ryszard Gołębiowski
4. Ewa Maria Suszka
5. Maria Teresa Seliga
6. Karolina Boj-Łapucewicz
7. Bartosz Jacek Kosiński
8. Tomasz Ryszard Kozłowski
9. Dorota Hamowska
10. Bogusław Gałka.

Okręg nr 4:
1. Anna Teresa Bałkowska
2. Janusz Marek Wojtas
3. Michał Stanisław Kasztelan
4. Krystyna Demkowicz
5. Cezary Krzywicki
6. Barbara Regina Gorczyca-Nowaczek
7. Paweł Piotr Drewniak
8. Justyna Agata Szczygielska
9. Aleksandra Nalberczyńska
10. Krzysztof Kumek
11. Michał Jan Michalski
12. Marcin Edward Zawiła.

Kandydaci KWW "Siła Mieszkańców":
Okręg nr 1:
1. Paweł Wilk
2. Łukasz Trześniewski
3. Katarzyna Budzikowska-Kuraś
4. Joanna Roszkiewicz
5. Anna Dudek
6. Jacek Ziobro
7. Katarzyna Grzegorzewska
8. Marcin Krzyżowski
9. Alicja Kuliberda
10. Paweł Ćwiąkało
11. Wiktor Prystrom
12. Tomasz Czaplicki.

Okręg nr 2:
1. Kazimierz Klimek
2. Władysław Orepuk
3. Ewa Kochan
4. Wioletta Ambrosiewicz
5. Stanisław Grzegorzewski
6. Jarosław Mitoński
7. Kajetan Wcisło
8. Grzegorz Niedźwiedzki
9. Katarzyna Kogut
10. Dawid Gęca
11. Urszula Radzka
12. Elżbieta Sadowska.

Okręg nr 3:
1. Robert Prystrom
2. Krzysztof Czaplicki
3. Jerzy Liber
4. Anna Bieniek - Wilk
5. Dominika Gołębiowska
6. Joanna Tołopka
7. Stanisław Sadownik
8. Jarosław Wilusz
9. Beata Koniszewska
10. Paweł Gluza.

Okręg nr 4:
1. Kamil Łabieniec
2. Dorota Czekaj
3. Monika Filip
4. Malwina Łątka
5. Krzysztof Bączyk
6. Krzysztof Linkiewicz
7. Monika Zieleniewicz
8. Małgorzata Maszkiewicz
9. Kamil Wiśniewski
10. Paweł Dyrcz
11. Tomasz Miroszkin
12. Mieczysław Gawryjołek.

Kandydaci komitetu SLD "Lewica Razem":
Okręg nr 1:
1. Piotr Paczóski
2. Józef Sarzyński
3. Marcin Soboń
4. Marian Hübner
5. Jolanta Cudo
6. Agnieszka Froniewska
7. Katarzyna Gniewosz
8. Edyta Niekłań
9. Krzysztof Fujak
10. Adolf Trzciński.

Okręg nr 2:
1. Jerzy Pleskot
2. Józef Kusiak
3. Izabela Kempczyk
4. Wojciech Jurdyga
5. Andrzej Domagała
6. Helena Iżycka
7. Józef Hanusiak
8. Wioletta Przybyła
9. Kamila Warzecha
10. Ernest Obaz
11. Roman Zieliński.

Okręg nr 3:
1. Wojciech Chadży
2. Malwina Faryniarz
3. Arkadiusz Wojtkiewicz
4. Zygmunt Klimowicz
5. Zdzisław Jasiński
6. Magdalena Krok
7. Paweł Szabat
8. Magdalena Syguda
9. Wadim Bykowski
10. Weronika Gołda.

Okręg nr 4:
1. Robert Obaz
2. Zbigniew Ładziński
3. Józef Gajewski
4. Janina Bolejko
5. Mateusz Ciepiela
6. Malwina Ekiert
7. Ewa Wasik
8. Józef Pawłowski
9. Bożena Ożóg
10. Maria Pieczuro
11. Paweł Rabczyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (75) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group