Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 7 listopada
Imieniny: Kariny, Antoniego
Czytających: 13339
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kolejna wyprawa na nartach biegowych. Może to coś dla Ciebie?

Sobota, 9 lutego 2013, 21:48
Aktualizacja: 21:50
Autor: Org
PTTK Oddział „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza na kolejną wyprawę na nartach śladowo – biegowych z przewodnikiem. Zbiórka uczestników na przystanku PKP Jakuszyce 10. lutego (niedziela) o godz. 9.00. Wycieczki są bezpłatne, nie trzeba się nigdzie zapisywać, uczestnicy pokrywają koszty dojazdów, posiłków.

Na miejsce zbiórki można dojechać własnym środkiem lokomocji lub autobusem PKS z dworca kolejowego w Jeleniej Górze o godz. 7.35. Autobus dojeżdża do Jakuszyc na godz. 8.45. Ponadto ze Szkl. Poręby Górnej można dojechać szynobusem czeskim, odjazd o godz. 8.40, szynobus dojeżdża do Jakuszyc na godz. 8.55.

Trasa wędrówki (20 km): Polana Jakuszycka – Stara Droga Celna – Harrachov – Wodospad Mumlavy (przerwa) – Terex – Jakuszyce. Powrót do Jeleniej Góry autobusem PKS o godz. 15.00 z Jakuszyc.

Uczestnicy muszą posiadać dowód osobisty lub paszport (będziemy przekraczać granicę państwową), w czasie przerwy przy Wodospadzie Mumlavy, gdy uczestnicy zdecydują się na posiłek w Mumlavskiej Boudzie, obowiązuje waluta czeska.

W wypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych, trasa wycieczek może być zmodyfikowana (zmieniona, skrócona). Wycieczki prowadzi przewodnik sudecki: Janusz Perz, tel. 600 034 715.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
866
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Z Chojnika do Gniewu
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group