Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7073
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolegium rozbite przez Dudę

Piątek, 28 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 28 września 2007, 22:44
Autor: KED
Jelenia Góra: Kolegium rozbite przez Dudę
Fot. Dariusz Gudowski
Jeleniogórzanki trzecie w turnieju z okazji Września Jeleniogórskiego

Dotkliwej porażki doznały w drugim swoim pojedynku podczas turnieju z okazji Września Jeleniogórskiego koszykarki AZS Kolegium Karkonoskie. Podopieczne trenera Rafała Sroki przegrały po meczu bez historii z Dudą Leszno 31:70, będąc tylko tłem dla dysponujących silnym składem zawodniczek z Leszna. Jeleniogórzanki są aktualnie jedynie cieniem zespołu znanego z poprzedniego sezonu i patrząc na ich grę trudno zdobyć się na jakąkolwiek dozę optymizmu przed ruszającymi 17 października rozgrywkami ekstraklasy.

Wyjątkowo słabo gospodynie turnieju prezentowały się w ataku, mając olbrzymie kłopoty ze zdobywaniem punktów. Jedynie Natalia Małaszewska próbowała podjąć walkę z przeciwniczkami, jednak niewiele mogła wskórać pozbawiona wsparcia koleżanek. W obronie gra KK wyglądała równie słabo czego efektem była porażka aż 31:70. - Przebieg turnieju pokazał że nasz młody zespół stać jedynie na pojedyncze dobre mecze i to z takimi niedoświadczonymi przeciwnikami jak MUKS - mówił po meczu z Dudą trener Rafał Sroka. Zespół z Leszna obnażył cała naszą słabość i prawda jest taka iż bez co najmniej dwóch wartościowych wzmocnień będziemy mieli problemy z wygraniem jakiegokolwiek spotkania ligowego.

W pojedynku Dudy z MUKS - em niespodziewanie, po dogrywce górą były poznanianki 69:67 . W ostatecznym rozrachunku pierwszą lokatę w zawodach zajęły leszczynianki, przed poznaniankami i jeleniogórskim AZS - em. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Daria Mieloszyńska z Leszna, zaś koronę królowej strzelców Natalia Małaszewska.

<b>AZS KK - Duda Leszno 31:70 (13: 19, 5:15, 7:26, 6:10)</b>
<b>AZS KK:</b> Małaszewska 12, Kowalczyk 8, Arodź 5, Wójcik 4, Kret 2, Andrzejczak, Dłutowska, Sawicka, Pawlukiewicz, Balsam.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group