Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2884
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klub książki zaprasza

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 12 stycznia 2019, 10:24
Aktualizacja: Niedziela, 13 stycznia 2019, 5:37
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Fot. org
Dyskusyjny Klub Książki „Laboranci z Karkonoszy” zaprasza na pierwsze spotkanie w Książnicy Karkonoskiej, które odbędzie się w poniedziałek (14.01) o godz. 16.00 w Małej Sali na I piętrze. Kto może przyjść? – To klub dla ludzi z pasją, otwartych na nowości, ciekawych świata, zakochanych w górach, pragnących żyć bliżej natury i czerpać z niej to co najlepsze – zachęca Kamila Wilk.

Klub Książki „Laboranci z Karkonoszy” to spotkanie współczesnych kontynuatorów tradycji zielarskich w Karkonoszach, propagatorów tej tradycji i dorobku kulturowego oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym życiem.

Nazwa klubu wzięła się z książki Przemysława Wiatera „Laboranci u Ducha Gór – wyjaśnia Kamila Wilk. – Laboranci to ciekawi ludzie, którzy przyjechali na nasze tereny często z przymusu i zaczęli wykorzystywać z natury to, co tu zastali. Wiedzieli m.in. do czego służą zioła rosnące na łące. Obecnie znów powróciła moda na ziołolecznictwo. Coraz więcej ludzi zaczyna się tym tematem interesować, stąd pomysł, by zaprosić ich do nas, by tą wiedzą się z nami podzielili. Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są zdrowie i natura. Zachęcamy do przyniesienia własnych książek o ziołach i ziołolecznictwie, podzielenia się doświadczeniami wykorzystywania ziół. Podczas tych spotkań będziemy czytać fragmenty książek, dyskutować, wymieniać się doświadczeniami i książkami – zapowiada organizatorka spotkań.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jg 12-01-2019 10:55
Będzie playboy i ckm można poczytać z Panią bibliotekarka????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group