Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5285
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kierowca staranował barierki i uciekł

Wtorek, 10 marca 2009, 8:29
Aktualizacja: 15:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Kierowca staranował barierki i uciekł
Fot. TEJO/Angela
Nieznany i prawdopodobnie pijany kierowca nie wyrobił zakrętu na Podwalu i wjechał w metalowe barierki nieopodal przystanku autobusowego MZK. Wczoraj zarząd dróg i mostów zabezpieczyły teren taśmą, a w najbliższym czasie zamontuje tam nowe zapory.

W minioną sobotę braki w ogrodzeniu jezdni nieopodal przystanku MZK na przeciwko budynku byłego archiwum, zauważyli strażnicy miejscy, którzy o zagrożeniu poinformowali zarząd dróg i mostów.

Obecnie zostało to zabezpieczone, a przeciągu kilku najbliższych dni postawimy tam nowe barierki – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Sprawcę na gorącym uczynku zatrzymała policja. - Nie dość, że był nietrzeźwy, to jeszcze jechał bez uprawnień - mówi kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze.

W minionym tygodniu po naszej interwencji zarząd dróg i mostów ekspresowo wymienił wycięte barierki przy ulicy Korczaka. Obecnie dzięki nowym zaporom bezpieczniejsi będą tam zarówno dorośli i dzieci, którzy skracali sobie przejście na drugą stronę poza pasami, często wchodząc na wprost pod koła jadących pojazdów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group