Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6877
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: "Kawa czy herbata" po karkonosku

Wtorek, 14 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 sierpnia 2007, 7:58
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: "Kawa czy herbata" po karkonosku
Fot. Archiwum
Poranny program telewizyjny już po raz trzeci w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Widoki z Księżnej Góry, pejzaże ze schroniska Samotnia, rozmowy z ciekawymi ludźmi – to mogli zobaczyć i usłyszeć widzowie Jedynki podczas kolejnej emisji programu „Kawa czy herbata”.

Na antenie pojawiła się, między innymi, Magdalena Siemiaszko-Arcimowicz, która zachwalała najpiękniejsze schronisko po polskiej stronie Karkonoszy (a kto wie, czy nie najpiękniejsze w całej Polsce) – Samotnię.
Karpaczański artysta i nauczyciel Janusz Motylski opowiadał o krajobrazach, które uwiecznia na płótnie praktycznie przez cały rok.

Wszystko w aromatach zupy prawdziwkowej i polędwiczek zapiekanych z kurkami, którym widzom nie dane było poczuć, a które to smakołyki przygotowywali karpaccy mistrzowie patelni.

Nie obyło się bez wpadki. Prowadzący program pomylił Karkonosze z Karpatami (zmyliła go nazwa kurortu pod Śnieżką). Jednak program można uznać za udany, tym bardziej, że w minionych latach nasze góry gościły na antenie TVP głównie wtedy, kiedy spadł pierwszy śnieg.

Zainteresowanie TVP I regionem jeleniogórskim można uznać za rekordowe, bo w ciągu trzech tygodni kamery po raz trzeci przyjeżdżają w Karkonosze. Reporterzy „Kawy czy herbaty” w Karpaczu już gościli. Powstał też program w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group