Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2456
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Karty mało ekspresowe

Poniedziałek, 6 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 19 stycznia 2006, 11:26
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Część osób trzymających w PKO BP pieniądze ma od kilku dni utrudniony dostęp do swego konta. W ostatnich dniach na brak pytań o karty pracownicy banku nie mogą narzekać .

Dziesięć tysięcy osób w kraju, a około tysiąca na Dolnym Śląsku przez cały maj czekało na karty płatnicze przypisane do konta bankowego. Niektórzy nie otrzymali ich do dziś. Powód? PKO BP nie przysłał im ich na czas do domu.

Chodzi o karty PKO Ekspres Visa Electron, których ważność upłynęła ostatniego dnia maja.
-Co najmniej na dwa tygodnie przed tym terminem powinienem otrzymać drugą, wznowioną, którą mógłbym podejmować pieniądze od pierwszego czerwca. Nie doczekałem się. Za to od pracownicy bankowej infolinii otrzymałem jakieś mgliste wyjaśnienia. Potem wyszło na to, że to bank zawalił sprawę - denerwuje się Pan Adam.

-Problem pojawił się przed długim weekendem, gdy spora część naszych klientów postanowiła wyjechać na wypoczynek. Jedna karta właśnie traciła ważność, a drugiej jeszcze nie było. To spowodowało zdenerwowanie i rozżalenie - przyznaje Grażyna Kulbaka, dyrektor I oddziału PKO BP we Wrocławiu. - Jest nam bardzo przykro, że niektórym klientom utrudniliśmy dysponowanie pieniędzmi.

Zawiniło warszawskie Centrum Operacji Kartowych banku, które zajmuje się emisją i przydzielaniem kart do rachunków klientów. -Powodem tak późnej wysyłki kart były poważne awarie maszyn do personalizacji kart - wyjaśnia Marek Kłuciński, rzecznik prasowy PKO BP.

wiecej:

Internauto, jeśli posiadasz informacje, których nie ma na Jelonce,
a chciałbyś aby się pojawiły, skontaktuj się z nami na gg lub e-maila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group