Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5510
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Karpacz obecny na polskim Davos

Sobota, 8 września 2018, 6:35
Aktualizacja: Niedziela, 9 września 2018, 7:03
Autor: WAC
Karpacz: Karpacz obecny na polskim Davos
Fot. UM Karpacz
Samorządowcy z Karpacza drugi rok z rzędu wzięli aktywny udział w odbywającym się w dniach 4 – 6 września XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Forum Ekonomiczne w Krynicy jest nazywanym polskim Davos. To największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej z udziałem ministrów, parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli biznesu, nauki, kultury oraz mediów z ponad 60 krajów.

Karpacz, podobnie jak w roku ubiegłym,  reprezentowany był podczas konferencji oraz paneli dyskusyjnych dotyczących kluczowych obszarów funkcjonowania samorządów lokalnych, tj. inwestycji oraz promocji. Burmistrz Karpacza Radosław Jęcek uczestniczył w debacie dotyczącej inwestycji strategicznych dla rozwoju sportu, gdzie szeroko omawiana była m.in. budowa stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania. O ważnej roli takich obiektów rozmawiali ministrowie sportu Rumunii oraz Ukrainy, a także przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu RP.

W panelu dotyczącym turystyki, promocji oraz produktu turystycznego z udziałem posłów, samorządowców, ekspertów z Hiszpanii, Czarnogóry i Estonii uczestniczyła zastępca burmistrza Karpacza Kamila Cyganek.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group