Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7506
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karol Woliński – nowy asystent Prezydenta Zawiły

Czwartek, 20 stycznia 2011, 12:54
Aktualizacja: 12:58
Autor: Angela
Jelenia Góra: Karol Woliński – nowy asystent Prezydenta Zawiły
Fot. Angela
Przy ramieniu Prezydenta Jeleniej Góry pojawił się kilka dni temu. Jest wyższy od szefa miasta o głowę. Obecnie poznaje wszystkie wydziały, zapoznaje się z ich funkcjonowaniem, skrzętnie notuje uwagi prezydenta dotyczące spraw, w których urząd powinien interweniować – mowa o Karolu Woliński, nowym asystencie Prezydenta Marcina Zawiły.

Jak mówi Prezydent Marcin Zawiła, Karol Woliński to świeżo upieczony absolwent wyższej uczelni, kulturalny, mądry, dobrze zorganizowany człowiek z klasą i taktem. Prezydent przyznaje, że wybór padł na niego m.in. ze względu na jego „poukładany” i sympatyczny styl życia.

- Prawo dawało mi możliwość powołania asystenta i z tego skorzystałem. To jest człowiek, który ma coś, czego ja nie mam. Ja jestem czasami nadmiernie żywiołowy, on jest bardzo układny. Karol Woliński jako mój asystent będzie mnie wspomagał pilnując moich terminów, kalendarza i zadań. Będzie mnie też zastępował w sprawach, w których będzie mógł to robić. Czasami przychodzą do mnie ludzie z prośbą o interwencję, w sprawach, w których deklaruję pomoc. Jest tych spraw jednak tak wiele, że o nich zapominam. Karol Woliński będzie mi o nich przypominał. Ja chciałbym koncentrować się na sprawach absolutnie strategicznych, najważniejszych dla rozwoju Jeleniej Góry. Myślę, że jego pojawienie się, nie tylko mi ułatwi pracę, ale poprawi też jakość funkcjonowania całego urzędu – mówi Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry.

Nowy asystent będzie miał swoje biurko najprawdopodobniej w pomieszczeniu między sekretariatem a gabinetem prezydenta. Dzisiaj oficjalnie w charakterze asystenta prezydenta Jeleniej Góry pojawił się na konferencji poświęconej projektowi Uzdrowiskowy Dolny Śląsk. Nie chciał się jednak wypowiadać na temat swojej nowej roli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (65) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group