Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7865
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kampania na peryferiach

Czwartek, 17 czerwca 2010, 9:15
Aktualizacja: 9:19
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kampania na peryferiach
Fot. KAM
Przedwyborcze wiece i happeningi omijają ościenne miejscowości. Jak na razie sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego, jako jedyny, odwiedził wczoraj Lwówek Śląski. Zainteresowanie kolorowym autokarem ze strony lwówczan było jednak znikome.

Ostatnim kandydatem na fotel Prezydenta RP, który postanowił odwiedzić Lwówek Śląskim, był Andrzej Lepper w 2002 roku. Później nikt z kandydatów ubiegających się o najwyższą funkcję w państwie nie przyjechał do grodu lwa. Wczoraj nie pojawił się nawet sam Bronisław Komorowski, przyjechał jedynie oklejony wizerunkami kandydata autokar, który stanął na bocznym parkingu.

Zainteresowanie mieszkańców było znikome, a wręcz mizerne. Z autokaru wyszła grupa kilku osób przebranych w koszulki propagujące kandydata Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta. Wokół autobusu zebrała się grupa sympatyków Platformy Obywatelskiej ze Zbigniewem Grześkowem na czele, obecny był też burmistrz Lubomierza Wiesław Ziółkowski i lokalni sympatycy PO.

Propaganda „Bronka” ograniczyła się do wykrzykiwania kilku sloganów przez megafony, a sam autokar, który podjechał około godziny 16.30 zaparkował na blisko 15 minut i odjechał dalej w siną dal. Dawno też nie widzieliśmy tak szczęśliwego wicestarosty lwóweckiego Zbigniewa Grześkowa, który kilkukrotnie witał się i żegnał z młodzieżówką PO. Ba, wicestarosta może pochwalić się dobrymi znajomościami, jako jeden z nielicznych otrzymał piękny parasol wprost z bagażnika autokaru z wizerunkiem Komorowskiego.

Być może taki parasol uchroni go przed zimnym deszczem, który może spaść w czasie wyborów samorządowych – w końcu meteorolodzy zapowiadają deszczową jesień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
64
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
33%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group