Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6615
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Jutro międzyszkolny przegląd jasełek w Cieplicach

Czwartek, 10 stycznia 2013, 12:17
Aktualizacja: 12:26
Autor: mea
Jelenia Góra-Cieplice: Jutro międzyszkolny przegląd jasełek w Cieplicach
Fot. organizator
Już jutro (11.01) o godz. 9.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji odbędzie się XII Jeleniogórski Przegląd Jasełek. Wystąpią uczniowie z sześciu jeleniogórskich szkół podstawowych i z placówki w Szklarskiej Porębie. – Serdecznie zapraszamy nie tylko rodziców i krewnych dzieci występujących w jasełkach, ale wszystkich chcących zobaczyć twórczość uczniów. Wstęp jest bezpłatny – zaprasza Iwona Placety, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze, która organizuje imprezę.

W przeglądzie wystąpią dzieci z jeleniogórskich szkół podstawowych nr: 13, 1, 2, 5, 7, 10, 11 oraz z SP w Szklarskiej Porębie. Będzie można obejrzeć m.in. przedstawienia pod tytułem: „Jasełka misyjne” (SP nr 1), „Pastorałka dla woła i osła” (SP nr 7), „Nawrócony diabełek” (SP nr 10) czy też „Bożonarodzeniową grę” (SP 11).

- To już dwunasty przegląd jasełek i zawsze szkoły podstawowe nie tylko z Jeleniej Góry, ale również z innych gmin chętnie biorą udział i prezentują formy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Rodzice uczniów angażują się w przygotowanie, przygotowują stroje i choreografię - dodała Iwona Placety.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group