Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 2509
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jubileuszowa Majówka ze Zwierzakami. Już jutro

Piątek, 27 maja 2011, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: Agrafka
W sobotę barwny korowód miłośników zwierząt wraz z pupilami przejdzie ulicą 1 Maja ze Szkoły Podstawowej nr 7 aż do placu Ratuszowego, gdzie po raz 20. odbędzie się Majówka ze Zwierzętami. Będzie powiązana z akcją „Sprzątanie świata”.

Całość zacznie się w południe w Rynku. W programie: występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, wręczenie nagród laureatom konkursu, kolportaż czasopisma „Kicia i Azor” oraz pokaz ptaków ozdobnych - od godz. 12.00 na Placu Ratuszowym

Z kolei w godz. 10.00-13.30 odbędzie się akcja ekologiczna: sprzątanie zalewu na Jeziorem Pilchowickim przez drużyny uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz członków Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Grodzkie w Jeleniej Górze.

W ramach imprez wydarzenia zaplanowano także na godz. 14 – 16 w śródmieściu Jeleniej Górze, zarówno przy pomniku Jelonka jak i na placu Ratuszowym. Obędzie się tam Festiwal Ekologiczny oraz akcja Karkonoskiego Parku Narodowego. W programie: konkursy, zabawy, nagrody. Prowadzenie Krzysztof Ibisz, a na finał – zapowiedziano koncert w wykonaniu Roberta Janowskiego z zespołem „Jaka to melodia”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group