Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5319
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jerzy Lenard dyrektorem połączonych zakładów gospodarki lokalowej

Piątek, 1 lipca 2011, 15:50
Aktualizacja: Sobota, 2 lipca 2011, 9:16
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Jerzy Lenard dyrektorem połączonych zakładów gospodarki lokalowej
Fot. RED
Dzisiaj prezydent Marcin Zawiła powołał Jerzego Lenarda na stanowisko nowego dyrektora połączonych ZGL. Rekrutacja na to stanowisko trwała dwa dni. J. Lenard został wybrany spośród sześciu kandydatów, którzy głosili się na to stanowisko.

Jak mówi Cezary Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze, ocena kandydatów odbywała się w dwóch etapach. Wczoraj każdy z kandydatów osobiście prezentował swoją wizję funkcjonowania ZGL – i w przyszłości. Każda prezentacji trwała od 40 min. do ponad godziny.

Dzisiaj komisja skupiła się na ocenie pisemnej formie pomysłów zaprezentowanych przez poszczególnych kandydatów. Ostateczną decyzję co do wyboru kandydata podjął jednak prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła.
Jak na razie nie wiadomo jeszcze jaką nazwę będzie nosił nowy twór złożony z połączonych ZGL – i. Wiadomo natomiast, że Jerzy Lenard będzie musiał zrzec się mandatu radnego i tym samym nie będzie przewodniczącym rady miasta. Skład rady zostanie uzupełniony o osobę, która w jesiennych wyborach uzyskała w okręgu Jerzego Lenarda największą liczbę głosów, ale do rady nie weszła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (61) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group