Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5349
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka po raz 24. - ważne zmiany!

Niedziela, 25 marca 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Jelenia Góra: Jelonka po raz 24. - ważne zmiany!
Fot. Jelonka.com
Zwiększyliśmy objętość do 24 stron, za tę samą cenę! W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

<b>Kac po izbie</b>
Policyjny „dołek” pęka w szwach od pijaków, w szpitalu podpici bezdomni zrażają innych pacjentów. To obraz po zlikwidowaniu przed kilku laty miejskiej izby wytrzeźwień. – Trzeba ją otworzyć na nowo – apelują lekarze i policjanci. Co na to władze miasta?

<b>Pałac pojednania</b>
Spadkobiercy rodu Schaffgotschów chcą urządzić centrum polsko-niemieckie.

<b>Winni czy nie?</b>
Zaskakujący wyrok w sprawie lekarzy ze Szklarskiej Poręby, którzy oskarżeni zostali o przyczynienie się do śmierci pacjenta.

<b>Wymodlić sukces</b>
Licealiści wrócili z pielgrzymki do Częstochowy, a matura coraz bliżej. Jakie nastroje panują wśród młodych ludzi tuż przed egzaminem dojrzałości?

<b>Ktoś zawali</b>ł
Czy doradczyni wicepremiera Leppera i córka posłanki Samoobrony jest odpowiedzialna za klęskę parkingu wielopoziomowego? Zobacz, co ma ona wspólnego z jedną z największych inwestycji w Jeleniej Górze poprzedniej kadencji.

<b>Sto dni prezydenta</b>
Podsumowujemy okres rządzenia nowego prezydenta. Co Marek Obrębalski zrobić powinien w nadchodzących miesiącach kadencji?

<b>Niestraszna armia</b>
Wojska nie trzeba się bać. Zamiast w mundurze z karabinem, można odsłużyć swoje np. w straży pożarnej. Studentom natomiast WKU proponuje tzw. przeszkolenie wojskowe – o wiele krótsze, niż służba zasadnicza.

<b>Sędzia zawalił</b>
Czy remis w meczu Karkonosze – Chrobry rzeczywiście był sprawiedliwy? Przedstawiamy naszą ocenę pracy sędziego w tym spotkaniu.

<b>Szanowni Czytelnicy</b>
Z przyjemnością przedstawiam Państwu kilka dobrych wiadomości, dotyczących Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.com. Zwiększyliśmy objętość gazety i od dzisiaj – już na stałe – będziemy wychodzić w wymiarze 24 stron, nie zmieniając ceny pisma. Dzięki temu zwiększyła się liczba ogłoszeń drobnych. Postanowiliśmy też poświęcić całą stronę na cieszącą się niesłabnącą popularnością „Jelonkę z lotu ptaka”. Od dzisiaj będziemy także dostarczać więcej wiadomości z powiatu jeleniogórskiego. Nie znaczy to, że zaniedbujemy Jelenią Górę. Przeciwnie. Będziemy więcej pisali o naszym mieście. Przy wprowadzaniu tych zmian braliśmy przede wszystkim Państwa opinie na temat tygodnika. Mam nadzieję, że te nowości Państwo przyjmą pozytywnie.
Marek Tkacz

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group