Piątek, 10 lipca
Imieniny: Amelii, Antoniego, Filipa
Czytających: 6694
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelonka po raz 24. - ważne zmiany!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 marca 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
Zwiększyliśmy objętość do 24 stron, za tę samą cenę! W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

<b>Kac po izbie</b>
Policyjny „dołek” pęka w szwach od pijaków, w szpitalu podpici bezdomni zrażają innych pacjentów. To obraz po zlikwidowaniu przed kilku laty miejskiej izby wytrzeźwień. – Trzeba ją otworzyć na nowo – apelują lekarze i policjanci. Co na to władze miasta?

<b>Pałac pojednania</b>
Spadkobiercy rodu Schaffgotschów chcą urządzić centrum polsko-niemieckie.

<b>Winni czy nie?</b>
Zaskakujący wyrok w sprawie lekarzy ze Szklarskiej Poręby, którzy oskarżeni zostali o przyczynienie się do śmierci pacjenta.

<b>Wymodlić sukces</b>
Licealiści wrócili z pielgrzymki do Częstochowy, a matura coraz bliżej. Jakie nastroje panują wśród młodych ludzi tuż przed egzaminem dojrzałości?

<b>Ktoś zawali</b>ł
Czy doradczyni wicepremiera Leppera i córka posłanki Samoobrony jest odpowiedzialna za klęskę parkingu wielopoziomowego? Zobacz, co ma ona wspólnego z jedną z największych inwestycji w Jeleniej Górze poprzedniej kadencji.

<b>Sto dni prezydenta</b>
Podsumowujemy okres rządzenia nowego prezydenta. Co Marek Obrębalski zrobić powinien w nadchodzących miesiącach kadencji?

<b>Niestraszna armia</b>
Wojska nie trzeba się bać. Zamiast w mundurze z karabinem, można odsłużyć swoje np. w straży pożarnej. Studentom natomiast WKU proponuje tzw. przeszkolenie wojskowe – o wiele krótsze, niż służba zasadnicza.

<b>Sędzia zawalił</b>
Czy remis w meczu Karkonosze – Chrobry rzeczywiście był sprawiedliwy? Przedstawiamy naszą ocenę pracy sędziego w tym spotkaniu.

<b>Szanowni Czytelnicy</b>
Z przyjemnością przedstawiam Państwu kilka dobrych wiadomości, dotyczących Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.com. Zwiększyliśmy objętość gazety i od dzisiaj – już na stałe – będziemy wychodzić w wymiarze 24 stron, nie zmieniając ceny pisma. Dzięki temu zwiększyła się liczba ogłoszeń drobnych. Postanowiliśmy też poświęcić całą stronę na cieszącą się niesłabnącą popularnością „Jelonkę z lotu ptaka”. Od dzisiaj będziemy także dostarczać więcej wiadomości z powiatu jeleniogórskiego. Nie znaczy to, że zaniedbujemy Jelenią Górę. Przeciwnie. Będziemy więcej pisali o naszym mieście. Przy wprowadzaniu tych zmian braliśmy przede wszystkim Państwa opinie na temat tygodnika. Mam nadzieję, że te nowości Państwo przyjmą pozytywnie.
Marek Tkacz

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~cichy wielbiciel 25-03-2007 18:44
Byłoby super, jakbyście jeszcze umieszczali przy artykułach komentarze z portalu jak to robi np. Wyborcza, bo niektóre są bardzo celne, rozwijają artykuł często o specjalistyczną wiedzę albo bliższą obserwację niż mają dziennikarze.
~argo 26-03-2007 17:08
czyli krotko mowiac nowiny jeleniogorskie bis bo niestety nie ma gazety ktora by tylko i wylacznie mowila o sprawach i mieszkancach jeleniej gory m,nie powiat nie interesuje mnie intresuje tylko to co dotyczy miasta jego mieszkancy rozwoj nowinki i historia , a wy za swietlanym przykladem nowin jeleniogorskich chcecie dostasrczyc kaszane i moze jeszcze zacznicie serwowac nam przedruki czyzby w naszym miescie bylo tak fajnie i nie bylo korupocji zlych urzednikow niuczciwych ludzi czy uwazacie ze ploty z regionu beda zabawniejsze od plot z naszego miasta czy to poprostu latwizna
~do | cichy wielbiciel 26-03-2007 19:55
czy nie zauwazyles ze duzo artykułów co jest w internecie to nie ma w gazecie?? w gazecie sa w wiekszosci inne artukuły
~cichy wielbiciel 26-03-2007 21:45
Z tych wyżej reklamowanych co najmniej 3 były w necie. Nie licząc sportu. Zgodność obu wydań jest myślę gdzieś na 50%.Tak na oko.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group