Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2210
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórzanie jadą na benefis Adama Małysza

Czwartek, 10 marca 2011, 11:27
Aktualizacja: 11:27
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Jeleniogórzanie jadą na benefis Adama Małysza
Fot. .....
Europejska Fundacja Ludzi Dobrej Woli „Serdeczna Pomoc” organizuje z Jeleniej Góry wyjazd na imprezę pożegnalną Adama Małysza do Zakopanego. W cenie 400 zł są bilety w sektorze A, przejazd autokarem, dwudniowe zakwaterowanie i wyżywienie oraz ubezpieczenie. Chętni muszą się pospieszyć, bo „kto pierwszy ten lepszy”.

Autokar z 50 – osobową grupą kibiców wyjedzie z Jeleniej Góry 25 marca br., w piątek. Uczestnicy wyjazdu zostaną zakwaterowani w terminie 25-27 marca w willi w pokojach z łazienkami i TV, (pokoje 2 os, 3 os, 4 os, 6 os.). ze śniadaniami i obiadokolacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.
– Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” – zapraszamy więc jeleniogórskich kibiców do zgłaszania się i rezerwowania miejsc pod nr tel. 606 665 336 lub e-mailem na adres: romankuty@onet.pl. Termin zgłoszeń i wpłat upływa 14.03.2011r. o godz. 20.00 - mówi Roman Kuty, organizator przedsięwzięcia.
Kibice pojadą na wielki benefis Adama Małysza, zaplanowany na 26 marca br. Impreza pożegnalna odbędzie się na Wielkiej Krokwi, a uświetnią ją najlepsi skoczkowie świata oraz gwiazdy estrady.

Podczas pożegnalnej imprezy dla "Orła z Wisły" zagrają: Wilki, Brathanki, Sebastian Karpiel - Bułecka i Blue Cafe. Znani polscy wykonawcy Kasia Wilk, Patrycja Markowska, Grzegorz Skawiński i Piotr Cugowski zaśpiewają specjalną piosenką o Adamie Małyszu. Na Wielkiej Krokwi pojawią się nie tylko znani artyści i politycy, ale przede wszystkim najlepsi skoczkowie świata. Po raz drugi w tym roku pod Giewontem zaprezentują się Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer i Michael Uhrmann. Najprawdopodobniej w unikatowym konkursie "Skoku do celu" wystartuje czterokrotny mistrz olimpijski Simon Ammann – zachęcają organizatorzy wyjazdu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group