Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4555
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórski Teatr zaprasza

Wtorek, 16 września 2008, 19:14
Aktualizacja: 19:15
Autor: Mar
Jelenia Góra: Jeleniogórski Teatr zaprasza
Fot. teatr jeleniogórski
Dwa spektakle w dwa najbliższe dni zapowiada jeleniogórski teatr. Jutro, w środę o godzinie 19 sztuka „Śmierć człowieka wiewiórki” w reżyserii Natalii Korczakowskiej.

Sztuka jest inteligentną próbą zgłębienia fenomenu niemieckiego terroryzmu lat 70-tych i legendy jego głównych bohaterów: Ulrike Meinhof, Andreasa Baadera i Gudrun Ensslin. Zarówno „ideały” bojowników, jak i system, z którym walczyli opisane zostały z dużą ironią i humorem. Historia opisana w tej sztuce wydarzyła się naprawdę.

Natomiast w czwartek, 18 września również o 19. „Kariera Artura Ui ” w reżyserii Wojtka Klemma. Arturo Ui i jego kumple-gangsterzy stopniowo - korumpując, zastraszając, mordując, a przy tym nonszalancko grając rolę dobroczyńców społeczności – zyskują coraz większą władzę nad mieszkańcami miasteczka. Skupiony na własnych interesach, łatwowierny, bezwolny i w końcu otumaniony strachem tłum nie potrafi ich powstrzymać.

Dla naszych czytelników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy z tych spektakli. Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w środę o godzinie 9.00 na numer 075-75-444-00.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group