Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7208
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Jasełka z wójtem i proboszczem przy pełnej sali

Czwartek, 12 grudnia 2013, 7:23
Aktualizacja: Piątek, 13 grudnia 2013, 6:25
Autor: Org
Janowice Wielkie: Jasełka z wójtem i proboszczem przy pełnej sali
Fot. Natalia Poniatowska–Wasiak
W auli Gminnego Zespołu Szkół w Janowicach Wielkich wystawiono przedstawienie „ Dajmy Radość Dzieciom w Święta”. Wystąpili w nim: wójt, sekretarz i skarbnik, pracownicy Urzędu Gminy, ksiądz proboszcz z Janowic Wielkich, pracownicy ośrodka pomocy społecznej, radni i przedstawiciele Rady Sołeckiej. Celem była zbiórka pieniędzy na zakup materiałów edukacyjnych dla przedszkola.

Śpiewem występ uświetniła Patrycja Skorupińska wraz ze szkolnym zespołem i przedszkolakami. Frekwencja przeszła wszelkie oczekiwania. Przedstawienie obejrzało ponad 300 osób. Janowiczanie okazali się również bardzo szczodrzy, do puszek podczas występu trafiło 2.716 zł, co pozwoli na zakup wielu wspaniałych zabawek i pomocy dydaktycznych dla wychowanków gminnego przedszkola.

Konwencja przedstawienia miała lekki charakter, żywo odnosząc się do bieżących wydarzeń i problemów na terenie gminy, a kwestie wypowiadane przez poszczególnych aktorów w luźny sposób nawiązywały do pełnionych funkcji. Wielu mieszkańców uważało, że przedstawienie było stanowczo za krótkie…

Był też poczęstunek - słodkie wypieki, które przygotowały gospodynie z terenu gminy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group