Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5588
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: „Janowianki” już w sobotę

Wtorek, 19 czerwca 2018, 7:25
Aktualizacja: 7:28
Autor: WAC
Janowice Wielkie: „Janowianki” już w sobotę
Fot. Organizator
Tegoroczne święto gminy Janowice Wielkie "Janowianki" odbędzie się w sobotę, 23 czerwca w Parku Rekreacyjnym "Zielona Dolina" przy ul. 1 Maja w Janowcach Wielkich. Zabawa rozpocznie się o godzinie 13:00.

Lista atrakcji jest bardzo długa. Wśród nich są: pokaz grupy wodno-nurkowej z Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, występ zespołu Rudawianie i Bolczowianie, występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej, turniej piłki siatkowej oraz pokaz iluzji w wykonaniu Młodzieżowego Teatru Cyrkowego "Cyrkland" z Miłkowa, rodzinny tor przeszkód przygotowany przez OSP Janowice Wielkie, konkurs "Damsko-męskie starcie", w którym będzie można zobaczyć m.in. wójta gminy Janowice Wielkie Kamila Kowalskiego oraz główną księgową Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolantę Sudak, taniec z wiankami, czyli zumbowa rozgrzewka przed zabawą taneczną i zabawa taneczna przy muzyce granej na żywo.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji: dmuchańców, mobilnego placu zabaw, euro boungee, kącika piękności z malowaniem twarzy, kolorowymi warkoczykami i tatuażami, słodkiego poczęstunku w namiocie sołectwa Janowice Wielkie. Na dorosłych będzie czekało stoisko cateringowe, stoisko degustacji win, ekspozycja aut salonu Ultima Auto.

W trakcie imprezy prowadzona będzie loteria fantowa, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na organizację kolejnej edycji Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana".
Gminny namiot wypełni się gadżetami i voucherami podarowanymi przez Partnerów Wydarzenia, które już od godz. 13:00 będzie można wygrać kręcąc tzw. Wiankiem Nagród. Tuż obok przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna.

W tym roku wsparciem objęte zostanie sołectwo Mniszków. Całkowity dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy wiaty rekreacyjnej oraz zagospodarowanie działki, która stanie się kolejnym miejscem odpoczynku i spotkań mieszkańców gminy Janowice Wielkie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group