Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 6987
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jak zmienić na lepsze Jelenią Górę? Dziś debata w Pasażu Grodzkim

Sobota, 4 czerwca 2011, 9:52
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 7:59
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Jak zmienić na lepsze Jelenią Górę? Dziś debata w Pasażu Grodzkim
Fot. .....
Przedsiębiorcy, restauratorzy, hotelarze, operatorzy turystyczni, przedstawiciele organizacje pozarządowych oraz wszyscy mieszkańcy zainteresowani przyszłością Jeleniej Góry są adresatami zaproszenia, jakie kieruje do nich prezydent Marcin Zawiła.

Czego zaproszenie dotyczy? Dziś (5 czerwca o godz. 15.00) odbędzie się I debata OPEN SPACE w Pasażu Grodzkim na trzecim piętrze. Cel: omówienie i dyskusja nad aktualizacją Strategii Rozwoju Jeleniej Góry w sferze kultury, sportu i turystyki. – Zbliżające się EURO 2012 również dla Jeleniej Góry może stać się szansą na dynamiczny rozwój! Aby tak się stało - musi nam wszystkim na tym zależeć! – podkreśla prezydent Marcin Zawiła.

Na debatę może przyjść każdy zainteresowany, aby wziąć udział w kreowaniu kierunków rozwoju Jeleniej Góry, miasta, w którym żyje. Wydarzenie prowadzić będą moderatorzy debat OPEN SPACE, z wieloletnim doświadczeniem. – Postawimy sobie pytania: co zrobić aby EURO 2012 było dla Jeleniej Góry impulsem do rozwoju, jaki powinien być charakter miasta w którym żyjemy i wiele innych... Debata jest początkiem pracy nad aktualizacją Strategii Rozwoju Miasta. My, jeleniogórzanie, spotkamy się by zmieniać rzeczywistość! – konkluduje prezydent Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group