Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 6925
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Izabela Janas potrzebuje wsparcia

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 6:33
Aktualizacja: Wtorek, 11 grudnia 2018, 14:32
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Izabela Janas potrzebuje wsparcia
Fot. użyczone
Pomaga innym, a teraz sama potrzebuje wsparcia. Przyjaciele Izabeli Janas, która w sobotę (8.12) rozwożąc paczki w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej uległa wypadkowi drogowemu, apelują o pomoc w zbiórce dla niej pieniędzy potrzebnych na zakup nowego auta, niezbędnego aby mogła wozić na rehabilitację swojego niepełnosprawnego synka.

Izabela Janas z Janowic Wielkich, poza walką o zdrowie swojego niepełnosprawnego czteroletniego synka Filipka, angażuje się w pomoc innym - głównie niepełnosprawnym i obłożnie chorym dzieciom, wspiera pogorzelców, rodziny z ubogich rodzin. Jest inicjatorką i organizatorką wielu akcji charytatywnych - festynów, koncertów, zbiórek, licytacji, itd.

Organizuje również akcję "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". W jej ramach 8 grudnia, rozwożąc paczki dla chorych dzieci Iza uległa wypadkowi drogowemu, po którym z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a auto, którym jechała uległo rozbiciu i nadaje się jedynie do kasacji.

Auto to dla Izy podstawa. Bez niego nie może być mowy o leczeniu i rehabilitacji Filipka. Rocznie przejeżdżają nim ponad 35 tysięcy kilometrów na rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, konsultacje lekarskie, leczenia szpitalne. Bez auta Filipek nie ma szans na dalszą poprawę swego zdrowia, a rodziny nie stać na zakup samochodu.

Ponieważ podróże z Filipkiem często są długie auto musi spełniać określone wymagania: musi być bezpieczne, w miarę przestronne (specjalny fotelik, wózek dla niepełnosprawnych, bagaże) i przede wszystkim niezawodne. Kwota 8 tysięcy złotych to minimum na w miarę porządne auto, resztę dołoży rodzina.

- Zwracamy się w imieniu własnym i wielu mieszkańców Janowic Wielkich i okolic, z apelem o wspomożenie zakupu auta dla Izy i Filipka - apelują organizatorzy zbiórki. - Bądźcie hojni. Pokażcie Izie, że jej wysiłki, pasja, poświęcenie nie idą na marne. Że ma wielu oddanych i wdzięcznych przyjaciół.

Zbiórka pieniędzy na zakup nowego samochodu dla Izabeli Janas odbywa się poprzez portal Pomagam.pl. Oto link do podstrony, poprzez którą można dokonać wpłaty na w/w cel: https://pomagam.pl/IzaJanas/

Twoja reakcja na artykuł?

10
22%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
7%
Nudzi
23
51%
Smuci
5
11%
Złości
4
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group