Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6181
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ironia pana Stefana

Piątek, 28 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 28 września 2007, 18:14
Autor: ROB
Jelenia Góra: Ironia pana Stefana
Fot. Agnieszka Gierus
Stefan Niesiołowski o narodowym nieszczęściu i kreowanych bohaterach.

Senator Platformy Obywatelskiej i człowiek legenda polskiej opozycji gościł w Jeleniej Górze. Udzielił namaszczenia kandydatom Platformy Obywatelskiej do parlamentu.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju niewiele mówił na temat programu Platformy, za to nie pozostawił suchej nitki na rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
– Jesteśmy gotowi zawrzeć koalicję z PiS, ale tylko wtedy, jeśli premier zrezygnuje z pełnionej funkcji i przestanie szkodzić państwu – deklarował.

Ze znaną ironią w słowach skrytykował też szefa IPN Janusza Kurtykę. – Nie chodzi o to, że w kampanii wyborczej ujawnił nazwiska znajdujące się w teczkach, ale o to, że przy premierze – jako jedynym – dopisano komentarz, że był prześladowany. W ten sposób zrobił z niego bohatera narodowego – mówił Stefan Niesiołowski.

Minister Annę Fotygę nazwał naszym narodowym nieszczęściem. – Kompromituje Polskę każdym swoim ruchem, gestem. A na spotkania członkowskie Unii Europejskiej jedzie tylko po to, żeby coś zawetować – podkreślał.

Stefan Niesiołowski udzielił poparcia Marcinowi Zawile startującemu do Sejmu, oraz kandydatom do Senatu: Beacie Sawickiej oraz Tomaszowi Misiakowi.

Na koniec spotkał się z mieszkańcami, rozdawał autografy i zamienił kilka słów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group