Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6300
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Inwestorzy podbijają kurort

Niedziela, 19 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 19 sierpnia 2007, 6:35
Autor: JEN
Kotlina Jeleniogórska: Inwestorzy podbijają kurort
Fot. JEN
W Karpaczu powstaje kolejny ośrodek wczasowo-sanatoryjny.

Sieć Sandra po nadmorskiej Pogorzelicy zacznie działać pod Śnieżką.
Wybuduje zespół obiektów usytuowany na powierzchni 3 ha z hotelem na 550 miejsc w 260 komfortowych pokojach, centrum odnowy biologicznej, bazą zabiegów rehabilitacyjnych, kompleksem basenowo-rekreacyjnym. Będą tam solanki, jacuzzi w gorącej wodzie, sztuczna fala, wodospad i aż sześć niecek, niektóre o trzech poziomach wody.

To nowoczesny kompleks, który oferuje wypoczynek, relaks i zdrowie dzięki wodzie. Posiada kompleks basenów termalnych, saunę suchą z koloroterapią, łaźnię błotną, parową, natrysk doznań z mgłą polarną i deszczem tropikalnym, grotę lodową, solną oraz wypoczywalnię ze stanowiskami do tlenoterapii i słoneczną łąkę. Dzięki temu przeprowadza się skuteczną odnowę biologiczną z zabiegami upiększającymi i zwalczającymi otyłość.

Dech zapierają te rewelacje dotyczące rozwoju Karpacza pod względem atrakcji szykowanych dla turystów oraz mieszkańców miasta i regionu. Emocje biorą się stąd, że pod Śnieżką przecież powstaje jeszcze potężniejszy kompleks hotelowo-usługowy firmy Gołębiewski.
Ponadto również do podobnego przedsięwzięcia szykuje się firma byłego rajdowca Sobiesława Zasady, która zbuduje nieduży ośrodek wypoczynkowo-rozrywkowy za hotelem Skalny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group