• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 0:39
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 5933
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Hit kolejki dla 6D

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 11 kwietnia 2013, 12:08
Aktualizacja: 12:10
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przepiękne spotkanie oglądali kibice WBL w ostatnim pojedynku środowego popołudnia. „Wichośki z 6 D zagrały wspaniale wygrywając 22:20 z E klasą, a w końcówce Marzena Małenda zadecydowała o wygranej po wspaniałej akcji w ostatnich sekundach.

6 D – 6 E 22 : 20

Punkty: Marzena Małenda 10 Katarzyna Pytel 4 Wiktoria Pszeniczna 4 Wiktoria Skibińska 2
Klaudia Zeler 2 ( 6 D )
Julia Chilewska 8 Kamila Chilewska 6 Anna Żeliszewska 6 ( 6 E )

6 B – 5 S 2 41 : 30

Punkty: Adriana Konon 19 Wiktoria Kanior 14 Martyna Mroczko 8 ( 6 B )
Oliwia Rydlikowska 19 Julia Walczak 4 Klaudia Soćko 4 Katarzyna Davidson 2
Anna Davidson 1 ( 5 S 2 )

6 M – 6 A 30 : 12

Punkty: Maria Krajewska 24 Justyna Janik 4 Lidia Dębska 2 ( 6 M )
Michalina Przybysz 6 Joanna Arasymowicz 6 ( 6 A )

5 S 1 – 6 C 25 : 19

Punkty: Jagoda Maląg 12 Wiktoria Wojno 8 Magdalena Mamzer 5 ( 5 S 1 )
Aleksandra Prokop 11 Katarzyna Walter 8

Tabela:
1 miejsce klasa 6 B 26 meczy 48 punktów kosze + 277
2 miejsce klasa 6 D 26 meczy 46 punktów kosze + 96
3 miejsce klasa 5 S 2 26 meczy 40 punktów kosze + 36
4 miejsce klasa 5 S 1 26 meczy 40 punktów kosze + 46
5 miejsce klasa 6 M 26 meczy 38 punktów kosze -80
6 miejsce klasa 6 E 26 meczy 35 punktów kosze -48
7 miejsce klasa 6 A 26 meczy 33 punktów kosze –160
8 miejsce klasa 6 C 26 mecze 31 punktów kosze -140

Klasyfikacja strzelczyń
1 miejsce Żeliszewska Anna 304 punkty klasa 6 E
2 miejsce Korkosz Weronika 294 punkty klasa 6 A
3 miejsce Małenda Marzena 257 punktów klasa 6 D
4 miejsce Konon Adriana 257 punktów klasa 6 B
5 miejsce Prokop Aleksandra 231 punkty klasa 6 C
6 miejsce Krajewska Maria 222 punktów klasa 6 M
7 miejsce Kanior Wiktoria 220 punktów klasa 6 B
8 miejsce Rydlikowska Oliwia 204 punktów klasa 5 S 1
9 miejsce Maląg Jagoda 203 punktów klasa 5 S 1
10 miejsce Mroczko Martyna 196 punktów klasa 6 B
11 miejsce Piwko Natalia 173 punktów klasa 5 S 2
12 miejsce Walter Katarzyna 149 punktów klasa 6 C
13 miejsce Budzikowska Maria 127 punktów klasa 5 S 1
14 miejsce Tortora Vittoria 109 punktów klasa 5 S 1
15 miejsce Arasymowicz Joanna 98 punktów klasa 6 A
16. miejsce Pszeniczna Wiktoria 96 punktów klasa 6 D
17 miejsce Soćko Klaudia 95 punktów klasa 5 S
18 miejsce Dębska Lidia 91 punktów klasa 6 M
19 miejsce Dąbrowska Justyna 74 punktów klasa 6 M
20 miejsce Chilewska Kamila 63 punkty klasa 6 E
21 miejsce Przybysz Michalina 56 punkty klasa 6 A
22 miejsce Pytel Katarzyna 48 punkty klasa 6 D
23 miejsce Lewińska Kamila 45 punktów klasa 6 E
24 miejsce Chilewska Julia 42 punktów klasa 6 E
25 miejsce Walczak Julia 39 punktów klasa 5 S 2
26 miejsce Maćków Natalia 38 punktów klasa 6 D
27 miejsce Wojno Wiktoria 35 punktów klasa 5 S
27 miejsce Skibińska Wiktoria 32 punktów klasa 6 D
28 miejsce Davidson Anna 31 punktów klasa 5 S 2
29 miejsce Zeler Klaudia 29 punktów klasa 6 D
30 miejsce Davidson Katarzyna 28 punktów klasa 5 S 2
30 miejsce Kita Dorota 28 punkty klasa 6 A
32 miejsce Brzeżniak Agata 25 punktów klasa 6 C
33 miejsce Samulska Zuzanna 23 punktów klasa 6 B
35 miejsce Siwińska Weronika 22 punktów klasa 6 A
35 miejsce Janik Justyna 22 punktów klasa 6 M
35 miejsce Mamzer Magdalena 22 punktów klasa 5 S 1
38 miejsce Strzelec Agata 12 punktów klasa 6 B
39 miejsce Skibińska Aleksandra 9 punktów klasa 6 D
40 miejsce Wróbel Oliwia 8 punkty klasa 6 B
41 miejsce Turczyn Joanna 4 punkty klasa 6 C
42 miejsce SzulcAngelika 2 punkty klasa 6 C
42 miejsce Niemeyer Anika 2 punkty klasa 6 A
42 miejsce Kowaliszyn Anna 2 punkty klasa 6 A
42 miejsce Telega Paulina 2 punkty klasa 6 A

Najbliższe spotkania - 17.4.2013 r. środa
16.00: 6 A – 6 B
16.25: 5 S 2 – 6 C
16.50: 5 S 1 – 6 D
17.15: 6 M – 6 E

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group