Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2068
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grzegorz Stankiewicz na czele lokalnego ruchu Szymona Hołowni

Piątek, 9 lipca 2021, 12:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Grzegorz Stankiewicz na czele lokalnego ruchu Szymona Hołowni
Fot. Przemek Kaczałko
Po spotkaniu z prezydentem Jeleniej Góry przedstawiciele "partii w organizacji" Polska 2050 Szymona Hołowni, opowiadali na konferencji prasowej o planach na rozwijanie lokalnych struktur. Liderem partii w największym mieście Kotliny Jeleniogórskiej ma być Grzegorz Stankiewicz - znany przedsiębiorca, który w przeszłości podobną rolę pełnił w Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Podczas konferencji prasowej przed jeleniogórskim Ratuszem poinformowano, że za lokalne struktury będzie odpowiadać Grzegorz Stankiewicz.

Grzegorz Stankiewicz jest dla nas osobą kluczową, liderem w Jeleniej Górze. Ma doświadczenie polityczne i po wielu rozmowach od jesieni 2020 roku, zdecydował do nas dołączyć i tworzyć z nami ruch w mieście - powiedział na wstępie Michał Kobosko, pełnomocnik Polski 2050.

Przedstawiciel partii Szymona Hołowni zapewnia, że nazwa ugrupowania nie jest przypadkowo, bowiem o polityce myślą długoterminowo. Obecnie politycy spotykają się z samorządowcami - stąd spotkanie z Jerzym Łużniakiem, tworzą struktury w całej Polsce.

Z gospodarzami miast chcemy się poznać, a może i współpracować. W ramach akcji "Poznajmy się" nasi liderzy jeżdżą po kraju. Z prezydentem Łużniakiem rozmawialiśmy ponad godzinę - była mowa m.in. o uszczerbku dla miejskich budżetów z powodu "Polskiego Ładu". Tu znaleźliśmy wspólny mianownik, aby zrobić wszystko, żeby doprowadzić do zmiany politycznej w 2023 na poziomie województwa oraz myśleć o zmianie w wyborach parlamentarnych - mówił Michał Kobosko.

Rozmowę z Grzegorzem Stankiewiczem opublikujemy w Dialogach Jelonki.

Twoja reakcja na artykuł?

21
23%
Cieszy
35
38%
Hahaha
6
7%
Nudzi
3
3%
Smuci
2
2%
Złości
25
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (64) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group