Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2954
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grupy początkujące również zachwyciły

Poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:35
Aktualizacja: Wtorek, 13 lutego 2018, 7:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Grupy początkujące również zachwyciły
Fot. Przemek Kaczałko
Sala widowiskowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury wypełniona po brzegi, a na scenie tancerze – od przedszkolaków po seniorów. To oznacza, że odbywa się kolejna odsłona podsumowania półrocza w szkole tańca Marceliny Leśniak No Name Dance Studio. W niedzielę (11.02) głównie prezentowały się grupy początkujące.

Na widowni rodzice, dziadkowie, rodzeństwo - wszyscy chcieli zobaczyć jakie postępy robią ich pociechy. - Na pewno, gdyby sala była dwa razy większa, byłoby nas jeszcze więcej - przyznała Marcelina Leśniak, która z uśmiechem apeluje do władz miasta o budowę nowej hali widowiskowo-sportowej.

Przez ostatnie pół roku podopieczni No Name Dance Studio poza lekcjami tańca brali udział w licznych imprezach, zawodach. - To jest podsumowanie pierwszego semestru, jest sporo nowych dzieci, więc może być troszkę zamieszania na scenie, ale przyszliśmy tu dla dzieci i to one mają się bawić - mówiła instruktorka. Obecnie trwają przygotowania do dwóch obozów - taneczno-tenisowego oraz tenisowego, na które zapraszają organizatorzy. Niespodzianką dla Pawła Skoczka (współpracującego ze szkołą trenera tenisowego) był nowy układ taneczny do piosenki "Forever young".

Tradycyjnie, galę otwiera i zamyka grupa Ponad Podziałami złożona z doświadczonych tancerek, a w trakcie imprezy zaprezentowały się: Ziomki, Boom!, Halo Jazz, Giganci, Jazz grupa dzieci, Zumba, Dzieciaki z Naszej Paki, Smerfy, grupy akrobatyczne, balet, LUZik, duet Weronika Sopata i Olek Kurzalewski, Jazz grupa młodzieżowa, Halo, Chek this out, a w finałowym występie z Ponad Podziałami wystąpiły dzieci z młodszych grup, co wywołało gorącą owację. Cały czas można się zgłaszać do No Name Dance Studio, nabór jest otwarty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group