Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7174
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Groniec, Soyka i Bukała na „Gitarą i Piórem”

Czwartek, 19 sierpnia 2010, 7:48
Aktualizacja: 7:48
Autor: Gabi
Po raz kolejny odbędzie się „Gitarą i Piórem”. Stok Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej przy ulicy Wolnej 4 w Karpaczu zabrzmi muzyką z krainy łagodności. Imprezę zaplanowano na piątek i sobotę

Będzie to już XXII edycja znanej na cały kraj imprezy. Dzięki gwiazdom, które udało się ściągnąć organizatorom, słuchacze będą mogli przenieść się do krainy łagodności, obcować m. in. z piosenką autorską, francuską.

W piątek tj. 20 VIII posłuchać będzie można od godziny 19:00: Stanisława Soykę i Janusza Iwańskiego, Sklep z Ptasimi Piórami, Grzegorza Bukałę, Piotra Woźniaka, Szymona Zychowicza oraz Tomka Lewandowskiego.

Aby tradycji stało się zadość po występach gwiazd rozpocznie się wolna scena, na której wystąpić będzie mógł każdy. W sobotę 21 VIII wysłuchać będzie można trzech recitali. Zaśpiewa Czesław Śpiewa, Katarzyna Groniec oraz Mariusz Lewandowski. Początek zaplanowany jest także na godzinę 19:00.

Dodatkową atrakcją będą warsztaty gitarowe, które odbywają się w dniach 17-20 VIII w Hotelu „Karkonosze” przy ulicy Wolnej 4 w Karpaczu. Prowadzą je Adam i Marek Mikulscy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group