Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 6018
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: GRaMY w Jeleniej Górze. Z myślą o młodych talentach

Niedziela, 24 kwietnia 2011, 7:53
Aktualizacja: 7:54
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: GRaMY w Jeleniej Górze. Z myślą o młodych talentach
Fot. Organizator
W pierwszy piątek po Świętach Wielkanocnych, tj. 29 kwietnia 2011 w stolicy Karkonoszy ruszy festiwal GRaMY, przygotowany z myślą o młodych talentach. W ramach inauguracji, która odbędzie się w jeleniogórskim Orient Expressie wystąpią DAAB, Leniwiec, 4/Szmery i 13 Poziomo.

Inauguracja festiwalu GRaMY w stolicy Karkonoszy – ogólnopolskiego konkursu muzycznego, którego ideą jest promowanie młodych talentów, zapowiada się bardzo ciekawie. W ramach imprezy, w jeleniogórskim Orient Expressie wystąpią kultowy zespół reggae’owy DAAB, który od ponad 30 lat cieszy się niesłabnącą popularnością na scenie „muzyki serc”; tutejsza kapela Leniwiec, grająca muzykę ska oraz punk-rockową na dzień dzisiejszy znaną już w całej Polsce, 4/Szmery – bocheński zespół rockowy, słynący z mistrzowskich wykonań coverów i nowych aranżacji utworów AC/DC, jak również 13 Poziomo – młodzi, utalentowani z regionu, grający starego dobrego rocka, formacja biorąca udział w konkursie.

– Festiwal GRaMY to duży projekt stworzony z myślą o młodych artystach. Przede wszystkim, ma on na celu wspierać i promować tych, którzy do tej pory szans na promocję nie mieli. To o to tu chodzi, to jest najważniejsze. Co zaś się tyczy koncertu inauguracyjnego, z pewnością będzie czego posłuchać. DAAB, czyli reggae w najlepszym wykonaniu, rewelacyjne 4/Szmery, punkowy Leniwiec, 13 Poziomo i ich rockowe kompozycje, słowem, dla każdego coś innego – mówi nam Artur Lisiński z agencji AGaRT, jeden z inicjatorów GRaMY, organizator koncertu w Orient Expressie.

Impreza inauguracyjna GRaMY rozpocznie się 29 kwietnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 35 zł można nabyć w EMPIKU, Orient Expressie oraz sklepie Demo Music. Projekt wspierają Maciej Maleńczuk, Jurek Styczyński (Dżem), Łukasz Cegliński (happysad), Andrzej Nowak (TSA, Złe psy), zespoły DAAB, CREE, 4/Szmery. Patronat medialny objęli Jelonka.com, Muzyczne Radio, Gazeta Wrocławska i Karkonoszeplay.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group