Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4785
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Gra o światło warta świeczki

Piątek, 15 lutego 2008, 15:35
Aktualizacja: 15:39
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Gra o światło warta świeczki
Iwona Friedrich pokazuje nagrodzoną "pracę". W tle "Złoty Laureat" – Jerzy Andrzejczak.
Fot. TEJO
Miłe chwile przeżyli w piątek laureaci konkursu „Najpiękniej oświetlona posesja lub balkon 2008”. Pomysłodawca przedsięwzięcia koncern EnergiaPro nagrodził inwencję tych, którzy zadbali i najpiękniejsze iluminacje świąteczne swoich domów i balkonów.

Było w czym wybierać, bo na konkurs nadeszło bardzo wiele zgłoszeń. – Wskazywaliśmy naszym zdaniem najlepsze, ale trudno wszystkim odmówić piękna – mówili organizatorzy. – To raczej rodzaj zabawy, nie rywalizacji – usłyszeliśmy.

Nagrody wręczał Bogdan Rosiński, dyrektor ds. serwisu oraz główna animatorka działań specjalistka z EnergiiPro Ewa Styczyńska. Laureaci odebrali honorowe dyplomy jako wyróżnienia. Dla nagrodzonych były premie pieniężne oraz tabliczki wskazujące na sukces danej posesji. Można je powiesić na domu.

Z pierwszego miejsca ucieszyła się Iwona Friedrich z Jeleniej Góry, która wraz z mężem Karlem najpiękniej – zdaniem jurorów – oświetliła swój dom. Iluminację zaparły im dech w piersiach i jednogłośnie przyznano pani Iwonie nagrodę.

– Zawsze dbamy o ładny wygląd otoczenia. Wcześniej mieszkaliśmy w mniejszym domu, teraz w większym. Układ światełek opracowuje mój mąż – powiedziała nam pani Iwona. Dodała, że tworzy iluminacje nie tylko z poczucia estetyki, lecz także z chęci wyróżnienia czasu Bożego Narodzenia właśnie odpowiednimi światełkami. – Są one dostępne w każdym sklepie i niedrogie. Warto, by nasze posesje dzięki nim były bardziej kolorowe – podkreśla laureatka.

Złotym Laureatem (taki tytuł nadano po raz pierwszy w kategorii osób, które najczęściej i biorą udział w konkursie i odnoszą sukcesy) otrzymał Jerzy Andrzejczak z Lubomierza.
Drugie miejsce w kategorii „Posesja” przypadło Ireneuszowi Wrotkowi z Bogatyni, a trzecia lokata – Renacie Maciejewskiej z Parowej. W kategorii „Balkon” wygrali bogatynianie Anna i Leszek Chojeńscy. Drugie miejsce wywalczyła Urszula Zwatrzko-Depta, która jako jedyna nadesłała zdjęcie pięknie oświetlonego balkonu z całego osiedla Zabobrze. Trzecia lokata przypadła Stefanowi Strupczewskiemu.

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni dostali także pamiątkowe gadżety od EnergiiPro. I przyjęli zaproszenie do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group