Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 5115
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Górą piłka podwórkowa

Środa, 28 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Górą piłka podwórkowa
Fot. Arek
Czerwone Diabły, Sweet Team, Sen Sołtysa, Beton Squad – to tylko niektóre z zespołów, które uczestniczą w Piłkarskim Turnieju Drużyn Podwórkowych zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu.

Areną tej popularnej imprezy, która chyba na trwale wpisała się w wakacyjny kalendarz, jest boisko w popularnym „dołku” przy ulicy Ogińskiego na największym osiedlu w mieście.

Każdy, komu znudzą się mistrzostwa świata, może zobaczyć, jak radzą sobie z piłką młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry. A niektórzy czynią to całkiem nieźle.
Mecze odbywają się po południu. Terminarz pierwszych rozgrywek przedstawiamy poniżej.

Na najlepszych czeka puchar ufundowany przez prezydenta miasta i cenne nagrody rzeczowe. Rozgrywki potrwają do 16 lipca.

Emocji nie zabrakło we wtorek: w młodszej grupie FC Dołek pokonał Czerwone Diabły 4:0, Karpniki FC okazały się lepsze od Dream Team (1:0). Grad bramek można było zobaczyć w remisowym meczu Sen Sołtysa vs Incognito (4:4).

<b> Terminarz rozgrywek </b>
28 czerwca (środa)
1. godz. 15.00 FC CENTRUM J.G. - RYGLI TEAM
2. godz. 16.00 MOURINHO - NECROS
3. godz. 17.00 SWEET TEAM - TS SQUAD
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 czerwca (czwartek)
1. godz. 15.00 FC DOŁEK - FC CENTRUM J.G.
2. godz. 16.00 DREAM TEAM - BETON SQUAD
3. godz. 17.00 INCOGNITO - RATUNKU
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 lipca (poniedziałek)
1. godz. 15.00 CZERWONE DIABŁY - RYGLI TEAM
2. godz. 16.00 KARPNIKI - MOURINHO
3. godz. 17.00 SEN SOŁTYSA - SWEET TEAM
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 lipca (wtorek)
1. godz. 15.00 CZERWONE DIABŁY - FC CENTRUM J.G.
2. godz. 16.00 NECROS - BETON SQUAD
3. godz. 17.00 TS SQUAD - RATUNKU
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 lipca (środa)
1. godz. 15.00 FC DOŁEK - RYGLI TEAM
2. godz. 16.00 DREAM TEAM - MOURINHO
3. godz. 17.00 INCOGNITO - SWEET TEAM
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 lipca (czwartek)
1. godz. 15.00 CZERWONE DIABŁY - FC DOŁEK
2. godz. 16.00 KARPNIKI - BETON SQUAD
3. godz. 17.00 SEN SOŁTYSA - RATUNKU
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 lipca (poniedziałek)
1. godz. 15.00 RYGLI TEAM - FC CENTRUM J.G.
2. godz. 16.00 DREAM TEAM - NECROS
3. godz. 17.00 INCOGNITO - TS SQUAD
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 lipca (wtorek)
1. godz. 14.30 RYGLI TEAM - CZERWONE DIABŁY
2. godz. 15.00 FC CENTRUM J.G. - FC DOŁEK
3. godz. 16.00 MOURINHO - BETON SQUAD
4. godz. 17.00 SWEET TEAM - RATUNKU
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 lipca (środa)
1. godz. 14.30 CZERWONE DIABŁY - FC CENTRUM J.G.
2. godz. 15.00 RYGLI TEAM - FC DOŁEK
3. godz. 16.00 KARPNIKI - NECROS
4. godz. 17.00 SEN SOŁTYSA - TS SQUAD

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group