Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9358
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION LWÓWECKI: Góra amfy w saszetce i w wersalce

Czwartek, 4 marca 2010, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: KAM
REGION LWÓWECKI: Góra amfy w saszetce i w wersalce
Fot. Policja
Policjanci z Mirska zatrzymali dwóch mężczyzn z dużą ilością narkotyków. Sprawcy mają 20 i 59 lat, przebywają obecnie w policyjnym areszcie. Stróże prawa sprawdzają, czy mężczyźni trudnili się handlem substancjami odurzającymi.

W miniony wtorek około godziny 17 policjanci z posterunku w Mirsku otrzymali informację, że 59-letni mieszkaniec tej miejscowości może posiadać przy sobie sporą ilość narkotyków. Jak się okazało nie była ona chybiona.

Podczas kontroli osobistej u wskazanego mężczyzny znaleziono w saszetce na dokumenty 41 porcji marihuany owinięte w folię aluminiową. Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie sprawcy, w którym przebywał jego 20 letni kompan. W jednym z pokojów w wersalce były ukryte kolejne narkotyki, które przykryte były kocami i zagłówkiem. Łącznie policjanci znaleźli w mieszkaniu 17 porcji marihuany i 118 porcji amfetaminy.

– Trwają czynności procesowe. Policjanci sprawdzają, czy ci dwaj mieszkańcy Mirska zajmowali się też sprzedażą narkotyków – mówi oficer prasowy Marek Madeksza. Jeśli te przypuszczenia się potwierdzą, dwóm panom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group