Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6006
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Głosują na plac zabaw na Malinniku

Czwartek, 7 lipca 2011, 7:39
Aktualizacja: 7:40
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Głosują na plac zabaw na Malinniku
Fot. Archiwum
Mieszkańcy osiedli Malinnik i Widok „walczą” o powstanie placu zabaw dla najmłodszych w akcji „100 placów zabaw na 100 lat Nivea”. Aby wesprzeć akcję wystarczy zagłosować na stronie www.NIVEA.pl

Dzięki zorganizowanej akcji mieszkańców osiedli Malinnik i Widok, plac zabaw na osiedlu Malinnik jest już na 70 miejscu. W Jeleniej Górze zostały wystawione 4 lokalizacje, a tylko Malinnik jest w pierwszej setce i stopniowo pnie się w górę. Miejsce do ewentualnego powstania placu zostało wybrane przez urząd miasta , po ustaleniach z lokalnymi społecznościami. Z tego miejsca korzystają już dzieci z osiedli Malinnik i Widok, gdyż mieszkańcy sami ustawili tam huśtawkę i piaskownicę, jednak uwzględniając potrzeby i dużą liczbę dzieci jest to niewystarczające.

- Inicjatywa firmy Nivea jest godna podziwu. Tworząc plac zabaw z prawdziwego zdarzenia zapewnimy dzieciom bezpieczeństwo i radosne dzieciństwo, a przecież o to nam, rodzicom chodzi. Budowa takiego miejsca budzi we wszystkich mieszkańcach pozytywne reakcje, stąd zapewne tak duże zainteresowanie i liczny udział w głosowaniu. Szczególne podziękowania za głosy chciałbym przekazać Dominice, Marcie, Grażynie, Agnieszce, Ewelinie i wielu innym rodzicom. Dzięki rozwieszeniu reklam w Tesco, przy światłach w Cieplicach i przy Norwidzie odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Za to dziękujemy wszystkim i prosimy o głosowanie, ponieważ radość dzieci z Cieplic będzie dzięki Wam ogromna – powiedział Michał Michalski, walczący o utworzenie placu zabaw na osiedlu Malinnik w Cieplicach.

Prezydent Marcin Zawiła także zachęca do głosowania, a ponadto zadeklarował, że jeśli uda się, uzyskać sukces w tym głosowaniu, to drugi, podobny plac zabaw zbudowany będzie ze środków budżetowych miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group